Kasia Kowalska zmaga się z chorobą. Lekarze podejrzewają boreliozę!

24.08.2018 10:45

Kasia Kowalska udzieliła ostatnio obszernego wywiadu dla „Vivy”. W rozmowie przyznała, że od dwóch lat czuła się fatalnie. Zmaga się z tajemniczą chorobą. Lekarze podejrzewają boreliozę, ale nie wszystkie badania to potwierdzają.

Kasia Kowalska fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Kasia Kowalska jest chora

Kasia Kowalska ma problemy zdrowotne. Artystka po raz kolejny udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że walczy z chorobą. Kilka lat temu potwierdziła, iż zmaga się z boreliozą. Okazuje się teraz, że lekarzom trudno jest postawić jednoznaczną diagnozę.

W najnowszej rozmowie z „Vivą” Kasia Kowalska opowiedziała o swoim kłopotach ze zdrowiem i narastających problemach, z którymi zaczęła zmagać się każdego dnia.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Kowalska pokazała zdjęcie z 21-letnią córką. Internauci krytykują! [FOTO]

— Przez ostatnie dwa lata borykałam się z chorobą. Jedne badania wskazywały, że to borelioza, inne, że nie. Czułam się fatalnie. Miałam taki okres, że budziłam się rano, zawoziłam Ignacego do szkoły, wracałam i musiałam iść spać. Bóle mięśni, stawów, kaletek w biodrach — powiedziała Kasia Kowalska w wywiadzie, który można przeczytać w nowym numerze „Vivy”.

Piosenkarka przyznała, że przez wiele lat nie dbała o siebie i nie chodziła na badania. Skupiała się jedynie na pracy oraz zapewnieniu najlepszych warunków swoim dzieciom. Kłopoty zdrowotne są dla niej ważną lekcją pokory i uświadomiły jej, że nie jest niezniszczalna.

Znalazła jednak sposób na tajemniczą chorobę — zdrowe odżywianie i aktywne podróże. W rozmowie z „Vivą” Kasia Kowalska opowiedziała m.in. o swoim dwutygodniowym wyjeździe do Indii, który bardzo jej pomógł.

Ćwiczyłam jogę i byłam na restrykcyjnej diecie. Wróciłam w dużo lepszym stanie. Okazało się, że ruch i post bardzo mi służą. Pomagają mi bardziej niż tabletki. Choroba pokazała mi, że nie ma nikogo bardziej ważnego dla mnie, niż ja sama — powiedziała artystka.

Nowa płyta Kasi Kowalskiej

22 czerwca ukazał się nowy album Kasi Kowalskiej zatytułowany „Aya”. To pierwsza płyta piosenkarki od 10 lat. Promują ją single „Aya” i „Alannah (tak niewiele chcę)”, który powstał we współpracy z Adamem Abramkiem, Bartkiem Kapłońskim oraz Kenem Rosem. Ten ostatni tworzył m.in. dla Lionela Richiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kasia Kowalska i płyta „Aya”. Recenzja Marcina Wojciechowskiego

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/viva.pl/PK

Oceń