Zamknij

Kasia Moś z nową piosenką. Nagrała ją z uczestnikami Eurowizji 2017 [WIDEO]

Redakcja
30.05.2018 13:19
Kasia Moś Norma John Wild eyes
fot. Youtube (Kasia Moś)

Kasia Moś reprezentowała Polskę na Eurowizji 2017 z piosenką „Flashlight”. W trakcie konkursu nasza piosenkarka zaprzyjaźniła się z reprezentantami Finlandii — duetem Norma John. Artyści nagrali razem utwór „Wild Eyes”, który znajdzie się na nowej płycie Kasi Moś.

Kasia Moś i Norma John — Wild Eyes. Nowa piosenka uczestników Eurowizji 2017

Kasia Moś oraz fiński duet Norma John poznali się podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 w Kijowie. Artyści zaprzyjaźnili się i nawiązali muzyczną współpracę. Jej efektem jest piosenka „Wild Eyes”, która ukaże się na drugiej płycie Kasi Moś. Premiera albumu jeszcze w tym roku.

W sieci pojawił się także oficjalny teledysk promujący „Wild Eyes”. Wideo nagrywano na południu Polski. Kasia Moś, która jest autorką scenariusza, zdecydowała się opowiedzieć Onetowi o znaczeniu klipu.

Opisem tego co chcieliśmy tym teledyskiem przekazać niech będzie cytat: „Człowiek myślący, że jest pępkiem świata zapomniał o jednym: gdy gatunek ludzki wyginie, przyroda przetrwa, gdy zginie przyroda, ludzie umrą”. Jesteśmy częścią świata przyrody, nierozerwalnie z nią związani, jednak ciągle okazujemy jej za mało szacunku. Dążymy do dobrobytu, do własnej pomyślności, pytanie tylko czy te dążenia nie są okupione dewastacją środowiska. Czy nie zagłuszamy głosu naszego sumienia. Każde nawet najmniejsze działanie ma znaczenie, może przyczynić się do poprawy życia na ziemi, nie zapominajmy, że to na razie jedyna planeta jaką mamy. I jak powiedziała kiedyś Jane Goodall — „Każdy się liczy. Każdy ma swoją rolę do odegrania. Każdy może wszystko zmienić” — czytamy na portalu Onet.

Kasia Moś na Eurowizji 2017

Kasia Moś była reprezentantką Polski na Eurowizji 2017. Nasza artystka awansowała do wielkiego finału w Kijowie z piosenką „Flashlight”, w którym zajęła ostatecznie 22. miejsce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK