Zamknij

Kasia Moś i nowy singiel "Wait". Gwiazda Eurowizji w duecie z Magdą Adamiak [WIDEO]

07.10.2020 14:54
Kasia Moś Magda Adamiak
fot. mat. prasowe

Kasia Moś zaprezentowała nowy singiel „Wait”. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2017 zaprosiła do współpracy piosenkarkę Magdę Adamiak, którą wielu słuchaczy może kojarzyć z programu „X Factor”. Do utworu powstał czarno-biały teledysk.

Kasia Moś powróciła z zupełnie nowym utworem, w którym pojawia się gościnnie także wokalistka Magda Adamiak.

Hot 16 Challenge 2: Kasia Moś ostro o niszczeniu naszej planety. Nagrała mocny klip [WIDEO]

Kasia Moś i Magda Adamiak w piosence „Wait”

Kasia Moś i Magda Adamiak są prywatnie bliskimi przyjaciółkami. Przyjaźń sprawiła, że artystki postanowiły w końcu nagrać coś razem. Zaprezentowały emocjonalny singiel „Wait”. W sieci pojawił się także czarno-biały wideoklip w reżyserii Patryka Ludygi.

Utwór opowiada m.in. o wewnętrznej walce i uczuciach, do których czasami trudno jest się przyznać, których często nie jesteśmy w stanie zrozumieć.

Naszą wspólną siostrzaną pasją jest muzyka, ogromnym marzeniem nas obu było wspólne muzykowanie. Obiecywałyśmy sobie, że wydamy coś razem. Zaczęło się od bardzo niecenzuralnych piosenek, od muzycznych żartów, które niewykluczone na „starość” pokażemy światu. A skończyło na utworze „poważnym” i pięknym. Wszystko we wszechświecie ma swój czas i miejsce i to jest właśnie ten czas. Warto było tyle czekać

Kasia Moś o Magdzie Adamiak i wspólnym singlu

Wielu słuchaczy może kojarzyć Magdę Adamiak z jednego z programów talent show. W 2012 roku wystąpiła w drugiej edycji „X Factor”, gdzie rywalizowała jako członkini zespołu The Chance. Grupa dotarła do finału, w którym zwyciężył Dawid Podsiadło.

Kasia Moś na Eurowizji 2017

Kasia Moś była reprezentantką Polski na Eurowizji 2017, która odbyła się na Ukrainie. Polka awansowała do wielkiego finału w Kijowie z piosenką „Flashlight”, gdzie zajęła ostatecznie 22. miejsce.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK