Zamknij

Kasia Moś o przygotowaniach do półfinałów Eurowizji w Radiu ZET [POSŁUCHAJ]

Redakcja
09.05.2017 12:11
Kasia Moś o przygotowaniach do półfinałów Eurowizji w Radiu ZET [POSŁUCHAJ]
fot. facebook.com/kasiamospl

Półfinały Eurowizji 2017 już dzisiaj. W tym roku Polskę reprezentować będzie Kasia Moś - wokalistka, która na polskim rynku muzycznym widnieje od ponad dziesięciu lat. Mimo tak długiego stażu, o piosenkarce nie mieliśmy okazji wiele usłyszeć z wyjątkiem jej udziału w popularnym talent show "Must be the music". Jak Kasia Moś czuje się przed półfinałami Eurowizji? Zapytała o to Aga i Tomek z "Dzień Dobry Bardzo" - posłuchajcie.

 

 

Konkurs Piosenki Eurowizji to organizowana co rok od 1956 r. europejska impreza muzyczna, w której biorą udział przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców. 23 maja 2015 r. Eurowizja została wpisana do księgi rekordów Guinnessa jako najdłużej transmitowany coroczny konkurs muzyczny w historii. 

Gdzie i o której oglądać online i w TV Eurowizję 2017? Już 9 maja odbędzie się pierwszy półfinał międzynarodowych zmagań, w których Polska reprezentantką została Kasia Moś. Potem będzie kolejny koncert półfinałowy i wielki finał konkursu. Sprawdzamy transmisje i streamy Eurowizji 2017 w sieci. Dowiedz się, o której godzinie i gdzie oglądać występ Polki klikając ---> tutaj.

Dowiedz się więcej o naszej reprezentantce. Kim jest Kasia Moś i jakie ma szanse na zwycięstwo w Kijowie? Kliknij tutaj.