Zamknij

Kasia Moś śpiewa o miłości. Gwiazda Eurowizji w duecie z Happy Prince [WIDEO]

03.02.2021 13:03
Kasia Moś Happy Prince
fot. mat. prasowe

Kasia Moś zaprezentowała nowy utwór „Częściej”. Gwiazda Eurowizji 2017 nagrała duet z zespołem Happy Prince, który dobrze jest znany eurowizyjnym fanom. We wspólnej balladzie artyści śpiewają o miłości.

Kasia Moś podzieliła się z fanami nową piosenką. Zaledwie kilka miesięcy temu artystka zaprezentowała protest song zatytułowany „Ślad”, w którym porusza bardzo ważny temat.

Teraz przyszła pora na wyjątkowy duet. Utwór „Częściej” nagrała z zespołem Happy Prince. Wielu słuchaczy może kojarzyć grupę z Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018.

Zobacz także: Hot 16 Challenge 2: Kasia Moś ostro o niszczeniu naszej planety. Nagrała mocny klip [WIDEO]

Kasia Moś i Happy Prince w piosence „Częściej”

Kasia Moś i Happy Prince połączyli siły we wspólnej piosence „Częściej”. W pełnej emocji balladzie artyści poruszają temat miłości.

Warto dodać, że Kasia Moś i Happy Prince poznali się w trakcie polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018, w których zespół występował z utworem „Don’t Let Go”. Jakub Prachowski i Tomasz Stawarz zajęli 2. miejsce, przegrywając jedynie z Gromeeem i Lukasem Meijerem.

Kasia Moś na Eurowizji 2017

Kasia Moś była reprezentantką Polski na Eurowizji 2017, która odbyła się na Ukrainie. Polka powtórzyła sukces m.in. Michała Szpaka, Cleo oraz Moniki Kuszyńskiej i awansowała do wielkiego finału w Kijowie z piosenką „Flashlight”, gdzie zajęła ostatecznie 22. miejsce.