Zamknij

Kasia Nosowska na starym zdjęciu sprzed 30 lat. Miała wtedy tylko 18 lat [FOTO]

Redakcja
22.02.2019 12:54
Kasia Nosowska na starym zdjęciu sprzed 30 lat miała tylko 18 lat FOTO
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Kasia Nosowska pokazała swoje stare zdjęcie sprzed 30 lat. Artystka opublikowała fotografię z 1989 roku, kiedy nie była jeszcze znaną wokalistką zespołu HEY. Do zdjęcia na Instagramie dołączyła krótki komentarz, który rozbawił wielu fanów.

Kasia Nosowska na starym zdjęciu sprzed 30 lat

Kasia Nosowska opublikowała swoje stare zdjęcie z 1989 roku. Fotografia została dołączona 30 lat temu do identyfikatora, który artystka otrzymała podczas słynnego Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Wtedy jeszcze piosenkarka była na początku swojej artystycznej kariery.

 Patrzcie na to. Zdjęcie wyraźnie wskazuje na rockowe i szalenie alternatywne zacięcie. A naburmuszone to to..! — skomentowała swoje stare zdjęcia Kasia Nosowska, czym rozbawiła wielu swoich fanów.

Wielka kariera Kasi Nosowskiej zaczęła się w 1992 roku, kiedy powstał zespół HEY. W ciągu ponad 25-letniej kariery nagrali jedenaście albumów, z których wiele pokryło się kilkukrotną platyną w Polsce. Ostatnia ich płyta „Błysk” została wydana w kwietniu 2016 roku.

Zespół zasłynął chociażby z takich utworów jak „Teksański”, „List”, „Sic!”, „Mimo Wszystko”, „Cisza, ja i czas” czy „Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan”.

HEY i Nosowska są najczęściej nominowanymi artystami w historii prestiżowych Fryderyków. Zdobyli łącznie 23 statuetki.

Nosowska: trasa koncertowa 2019 NA TŁUSTO i BASTA

Kasia Nosowska rusza w drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album „Basta”. Bilety na koncerty w Warszawie i Łodzi można kupić na stronie eBilet.pl.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK