Zamknij

Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni tym razem solo z małą pomocą... elfów. Oto teledysk "Elfi Styl"

02.06.2021 09:46
Kasia Sienkiewicz
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni wzięła udział w produkcji filmu "Elfinki". Wokalistka nagrała bajkowy utwór "Elfi Styl", którego już można posłuchać w sieci.

Kasia Sienkiewicz to połowa cieszącego się ogromną popularnością duetu - Kwiat Jabłoni. Wokalistka razem z bratem Jackiem od 2018 roku tworzą grupę, która zyskała rozgłos w popularnym talent show "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Rok po założeniu zespołu, rodzeństwo wydało debiutancki album, który podbił serca słuchaczy.

Kasia Sienkiewicz w piosence "Elfi Styl" do filmu "Elfinki"

Druga płyta Kwiatu Jabłoni ukazała się 5 lutego 2021 roku i już ma na koncie ponad 15 tysięcy kupców, co czyni ją złotą. Tym razem jednak Kasia Sienkiewicz zaprezentowała się fanom z innej, aktorskiej strony.

Artystka wcieli się w rolę głównej bohaterki w animowanym filmie "Elfinki". Kasię będzie można usłyszeć w polskiej wersji językowej produkcji, kiedy na ekranie pojawi się Elfie. Wokalistka nagrała także piosenkę "Elfi Styl" specjalnie na potrzeby produkcji.

"Możliwość nagrywania głosu dla głównej bohaterki filmu, czyli Elfie, była dla mnie nieoczekiwanym zrządzeniem losu i, jak się okazało, wyjątkową przyjemnością. Dubbingując, bawiłam się doskonale, bo "Elfinki” to wesoła historia pełna dobrych emocji i dowcipu, mam więc nadzieję, że dzieci będą się bawić podczas filmu co najmniej tak dobrze, jak ja" - opowiada o pracy nad dubbingiem Kasia.

Teledysk do utworu z fragmentami filmu, możecie zobaczyć poniżej.

Eflinki
fot.

materiały prasowe

"Elfinki". Kiedy premiera? O czym opowiada film?

Premierę filmu animowanego zaplanowano na 9 lipca 2021 roku.

"Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie mogła już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wyszła na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą – cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym" - czytamy w opisie produkcji.

Film jest skierowany do najmłodszych, jednak jego uniwersalny przekaz powinien umilić wspólny czas całej rodzinie.