Zamknij

Katarzyna Nosowska w nowej wersji „Coraz bliżej Święta”. To świąteczna piosenka Coca-Coli [WIDEO]

Redakcja
23.11.2018 13:03
Nosowska Coraz bliżej święta Coca Cola
fot. Youtube (KayaxTV)

Katarzyna Nosowska nagrała nową wersję „Coraz bliżej Święta”, czyli słynnej świątecznej piosenki Coca-Coli. W teledysku piosenkarka przebrała się za Świętego Mikołaja.

Nosowska i nowa wersja „Coraz bliżej Święta”. Świąteczna piosenka Coca-Coli

„Coraz bliżej Święta” to polski odpowiednik utworu „Wonderful Dream (Holidays are Coming)” z repertuaru nieżyjącej Melanie Thornton, który pojawił się wiele lat temu w świątecznej kampanii Coca-Coli.

Właśnie pojawiła się nowa wersja „Coraz bliżej Święta”. Słynną świąteczną piosenkę Coca-Coli nagrała Katarzyna Nosowska. Utwór zyskał zupełnie inny klimat.

 Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów — to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość — mówi Katarzyna Nosowska, która w teledysku do „Coraz bliżej Święta” występuje jako Święty Mikołaj.

Najsłynniejsza wersja „Coraz bliżej Święta” została nagrana przez Anię Szarmach. W ciągu ostatnich lat utwór doczekał się jednak wielu nowych odsłon. Świąteczną piosenkę Coca-Coli śpiewały m.in. Margaret, Cleo czy Kasia Kowalska.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK