Zamknij

Katarzyna Nosowska w klipie do „Nagasaki”. Nagrała go w Muzeum Narodowym w Warszawie! [WIDEO]

Redakcja
12.09.2018 15:23
Katarzyna Nosowska Nagasaki
fot. Youtube (KayaxTV)

Katarzyna Nosowska zaprezentowała piosenkę „Nagasaki”, drugi singiel z jej nadchodzącej solowej płyty. Album „Basta” ukaże się już 12 października. Do sieci trafił także oficjalny teledysk promujący nowy utwór. Nakręcono go w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Katarzyna Nosowska — Nagasaki. Nowy teledysk

W internecie pojawił się nowy teledysk Katarzyny Nosowskiej do singla „Nagasaki”, który zapowiada jej kolejny solowy album. Wideo zostało nagrane we wnętrzach Muzeum Narodowego w Warszawie. Nic więc dziwnego, że wielu internautom skojarzyło się z najnowszym klipem Beyoncé i Jaya-Z. Gwiazdorska para nakręciła go w paryskim Luwrze, który specjalnie wynajęli.

„Kaśka musi kochać Beyoncé”, „Beyoncé i Jay-Z mogą się schować” — można przeczytać w komentarzach pod teledyskiem.

„Nagaski” to druga piosenka, po utworze „Ja pas!”, zapowiadająca siódmą solową płytę Katarzyny Nosowskiej. Album „Basta” trafi do sprzedaży 12 października.

Przyszedł taki czas. Zadałam sobie pytanie — co lubię, a czego nie, czego chcę, a czego nie. „BASTA” jest szczerą na nie odpowiedzią — bez oglądania się na wszystko i wszystkich — mówi Nosowska.

Solową dyskografię Katarzyny Nosowskiej zamyka krążek „8”, który pochodzi z września 2011 roku. Promował go m.in. popularny singiel „Nomada”.

Przypomnijmy, że zespół HEY zawiesił niedawno funkcjonowanie po 25 latach działalności.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK