Zamknij

Katarzyna Nosowska wyśmiała konflikt Edyty Górniak i Cleo. Tak skomentowała ich kłótnię [WIDEO]

Piotr Krajewski
19.09.2019 10:21
Katarzyna Nosowska wyśmiała konflikt Edyty Górniak i Cleo nagrała zabawne wideo na Instagramie
fot. Jakub Kaminski/East News, Kamil Piklikiewicz/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Konflikt Edyty Górniak i Cleo to ostatnio jedna z najgłośniejszych spraw w polskim internecie. Aferę między dwiema piosenkarkami postanowiła w zabawny sposób skomentować inna wokalistka — Katarzyna Nosowska. Opublikowała żartobliwe wideo na Instagramie. Nagranie skomentowała sama Cleo.

Nosowska komentuje konflikt Edyty Górniak i Cleo

Katarzyna Nosowska skomentowała konflikt Edyty Górniak i Cleo, który wybuchł kilka dni temu w mediach społecznościowych. Słynąca z dystansu i poczucia humoru gwiazda zespołu Hey opublikowała na Instagramie zabawne wideo z ptakiem. Nawiązała w nim subtelnie do kłótni piosenkarek.

Dziewczyny się poróżniły tam u nas w Polsce. To się dzieje na całym świecie — napisała artystka i dodała w trakcie nagrania: Spójrzcie na to. Widzicie ją? Czy widzicie tego ptaka? Wczoraj dałam jej bułkę. Poleciłam ją do jedzenia. Nie otrzymałam żadnych podziękowań. Nie jestem przyzwyczajona do takiej niewdzięczności. Podłość ptasia nie zna granic. Nigdy nie przypuszczałam, że tyle dobrego serca z mojej strony spotka się z czymś podobnym. Przyjrzyjcie się jej proszę. D*** do mnie odwrócona stoi.

Cleo komentuje nowe wideo Katarzyny Nosowskiej na Instagramie

Subtelne nawiązanie do medialnej afery spodobało się nawet samej Cleo, która szybko skomentowała wideo opublikowane przez Katarzynę Nosowską.

W punkt! Kasia Kocham Cię za Twój dystans, luz i poczucie humoru. Wszystkiego dobrego! — napisała Cleo.

Konflikt między Edytą Górniak a Cleo wybuchł tuż po wywiadzie, którego udzieliła ostatnio autorka hitu „To nie ja”. Górniak zarzuciła koleżance z branży brak podziękowań za angaż w „The Voice Kids”. Wypowiedź Edyty Górniak szybko dotarła do samej Cleo, która skomentowała całą sytuację w długim wpisie w internecie.

RadioZET.pl/PK