Zamknij

Katherine Williams-Dunning nie żyje. Córka Hanka Williamsa Jr zginęła w wypadku samochodowym

15.06.2020 09:24
Katherine Williams-Dunning nie żyje. Córka Hanka Williamsa Jr zginęła w wypadku samochodowym
fot. Screen

Katherine Williams-Dunning nie żyje. Córka znanego muzyka country Hanka Williamsa Jr zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Miała zaledwie 27 lat.

Katherine Williams-Dunning nie żyje. Córka muzyka Hanka Williamsa Jr zginęła w wypadku samochodowym

Katherine Williams-Dunning nie żyje. Jak informują amerykańskie media, córka Hanka Williamsa Jr zginęła w sobotę w wypadku samochodowym, do którego doszło w stanie Tennessee. Osierociła dwójkę małych dzieci.

27-letnia kobieta zmarła na miejscu. Samochodem wiozącym łódź podróżował także jej 29-letni mąż Tyler J. Dunning. Mężczyzna przeżył wypadek i został przetransportowany do szpitala w Nashville. Jego stan zdrowia nie został ujawniony.

Dokładne szczegóły tragicznego zdarzenia nie są jeszcze znane, ale lokalne media podają, że auto najprawdopodobniej przejechało środkowy pas drogi, przewróciło się i wylądowało na poboczu.

Śmierć Katherine potwierdziła jej siostra i piosenkarka Holly Williams. W mediach społecznościowych opublikowała wzruszający wpis i ostatnie wspólne zdjęcie z siostrą.

Brak mi słów. W piątek rano namówiłam rodzinę, aby zrobić to zdjęcie. Nie miałam pojęcia, że będzie to nasza ostatnia fotografia z moją ukochaną siostrą Katie — napisała.

Katherine Williams-Dunning była córką Hanka Williamsa Jr, popularnego amerykańskiego muzyka i syna Hanka Williamsa — legendarnego artysty i pioniera muzyki country.

RadioZET.pl/etonline.com