Zamknij

Katie Melua z koncertami w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi gwiazda? [BILETY]

15.09.2020 11:26
Katie Melua
fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Katie Melua wystąpi w Polsce. Słynna piosenkarka przyjedzie do naszego kraju, aby promować swoją nową płytę „Album No. 8”, która ukaże się już w październiku. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty Katie Meluy w Polsce? Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na temat dat, miejsc koncertów i biletów.

Katie Melua to autorka wielkiego hitu „Nine Million Bicycles”, który zachwycał słuchaczy kilkanaście lat temu. Brytyjsko-gruzińska piosenkarka pojawiła się ostatnio w Polsce w związku z nadchodzącą premierą nowej płyty „Album No. 8”.

Okazuje się, że 35-latka wkrótce ponownie przyjedzie do naszego kraju. Katie Melua zagra trzy koncerty w Polsce, podczas których zaprezentuje m.in. premierowe utwory z nowego albumu.

Katie Melua: koncerty w Polsce 2020. Gdzie i kiedy wystąpi? [BILETY]

Katie Melua z koncertami w Polsce. Już w październiku piosenkarka wystąpi w trzech polskich miastach: Gdyni (7 października, Gdynia Arena), Warszawie (8 października, COS Torwar) i Wrocławiu (9 października, Hala Stulecia).

Na koncertach w Polsce Katie Melua zaprezentuje zarówno swoje znane przeboje, jak i zupełnie nowe utwory z nadchodzącej płyty „Album No. 8”.

Bilety trafią wkrótce do sprzedaży. Wejściówki będzie można kupić m.in. na stronie internetowej Eventim.pl.

Nowa płyta Katie Meluy. Kiedy premiera „Album No. 8”?

Katie Melua powraca z nową płytą. Premierę „Album No. 8” zaplanowano na 16 października. Na krążku znajdzie się dziesięć utworów, w tym single „A Love Like That”, „Leaving The Mountain” i „Your Longing Is Gone”.

Na nowym albumie Katie Melua nawiązuje do kompozycji wybitnych producentów i artystów: Charlesa Stepneya oraz Ramseya Lewisa. W tworzenie krążka zaangażowany był znany producent Leo Abrahams.

„Album No.8” jest zwieńczeniem niezwykłego okresu artystycznego Katie! Głębokie, osobiste teksty, inspirowane pieśniami ludowymi ukazują, że artystka próbuje zdefiniować pojęcie prawdziwej miłości oraz odróżnić je od bajkowego wyobrażenia. Magicznego, intymnego klimatu nadają niezwykłe aranżacje smyczkowe — czytamy w zapowiedzi płyty.

Katie Melua ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych. Była dwukrotnie nominowana do prestiżowej nagrody Grammy i zdobyła ponad 50 platynowych nagród.

RadioZET.pl/mat.prasowe