Zamknij

Beyoncé i Jay-Z w ogniu krytyki. Katolikom nie podoba się ich nowy klip [WIDEO]

Redakcja
08.01.2018 15:44
Beyoncé i Jay-Z w ogniu krytyki. Katolikom nie podoba się ich nowy klip [WIDEO]
fot. Youtube (JayZVEVO)

Najnowsze wideo słynnej pary nie przypadło do gustu amerykańskim katolikom zrzeszonym w organizacji zwanej Ligą Katolicką. Oskarżają Jaya-Z i Beyoncé o niestosowne wykorzystanie katolickich wartości i instytucji rodziny.

Zagłosuj

Czy zgadzasz się zarzutami organizacji katolickiej wobec teledysku Jaya-Z i Beyonce?

Liczba głosów:

Teledysk do utworu „Family Feud” z najnowszej płyty Jaya-Z „4:44” wywołał ogromne oburzenie wśród członków amerykańskiej Ligi Katolickiej. Organizacja wydała komunikat, w którym zaatakowała muzyczną parę.

Klip nagrany w kościele

Członkom zrzeszenia, które nie jest oficjalnie powiązane z Kościołem katolickim, nie podoba się sposób, w jaki artyści wykorzystali religijne symbole i rodzinę w celu promowania swojej twórczości.

Ośmiominutowy teledysk w reżyserii Avy DuVernay został nakręcony w jednym z kościołów katolickich. W wideoklipie widzimy stojącą na ambonie Beyoncé i przychodzącego do katedry z własną córką Jaya-Z, gdzie raper pragnie wyznać swoje grzechy. W roli kapłana słuchającego spowiedzi artysty występuje jego sławna żona.

Zobacz także

W jednym z zeszłorocznych wywiadów Jay-Z przyznał się oficjalnie do zdradzenia żony, a piosenka „Family Feud” to opowieść właśnie o ich problemach małżeńskich.

W klipie wystąpiło także wielu znanych aktorów, m.in. Jessica Chastain, Trevante Rhodes, Michael B. Jordan, Thandie Newton czy Brie Larson.

RadioZET.pl/nme.com/PK