Zamknij

Katy Perry i nowy singiel „Never Really Over”. W klipie zaskoczyła nowym wizerunkiem [WIDEO]

Piotr Krajewski
31.05.2019 10:24
Katy Perry Never Really Over nowy singiel 2019
fot. Youtube (Katy Perry)

Katy Perry wróciła z nowym singlem „Never Really Over”, który specjalnie stworzył dla niej producent i DJ Zedd. Wielu internautów uważa, że utrzymana w elektronicznym klimacie może zostać jednym z największych hitów lata 2019. W sieci pojawił się też oficjalny teledysk do „Never Really Over”, w którym Katy Perry zaskoczyła nową fryzurą. Słuchacze Radia ZET usłyszą po raz pierwszy singiel już po godz. 13:00.

Katy Perry — Never Really Over. Nowy singiel

Katy Perry zaprezentowała nową piosenkę „Never Really Over”, pierwszy solowy singiel od czasów jej ostatniej płyty „Witness” z 2017 roku. W jego produkcję zaangażował się m.in. Zedd, z którym 34-letnia piosenkarka współpracowała niedawno przy utworze „365”.

Wszystkie nasze związki — począwszy od pierwszej miłości, poprzez rozczarowania, do wielkiego uczucia — tworzą części nas samych, dlatego żaden z nich tak naprawdę się nie kończy. Kiedy zaakceptujesz ciemne i jasne strony, możesz odkryć, że to mrok doprowadził cię do światła — mówi o swojej nowej piosence Katy Perry.

W internecie pojawił się oficjalny teledysk do „Never Really Over”, w którym Katy Perry zaskoczyła wizerunkiem i nową fryzurą. Artystka pojawia się w klipie w długich blond włosach. Teledysk w reżyserii Philippy Prince zrealizowano w okolicy Malibu.

Internauci wróżą nowej piosence Katy Perry spory sukces. Niektórzy twierdzą, że „Never Really Over” może być jednym z największych hitów lata 2019. Nie byłby to pierwszy letni przebój w karierze Amerykanki. Jej słynny singiel „California Gurls” bił rekordy popularności w trakcie wakacji 2010.

Katy Perry wydała dotąd pięć albumów studyjnych, które rozeszły się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. Do jej największych przebojów należą hity „Dark Horse”, „I Kissed a Girl”, „Roar”, „Hot N Cold” czy „Firework”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK