Zamknij

Katy Perry i nowy singiel „Small Talk”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
09.08.2019 14:06
Katy Perry Small Talk nowy singiel 2019
fot. mat. prasowe

Katy Perry prezentuje nowy singiel „Small Talk”, który jest następcą wydanego kilka miesięcy temu przeboju „Never Really Over”. Słuchacze Radia ZET usłyszeli premierowo nową piosenką Amerykanki po godz. 13:00.

Katy Perry: nowy singiel „Small Talk”

Katy Perry wydała nową piosenkę zatytułowaną „Small Talk”. Najnowszy singiel artystki opowiada o dystansie emocjonalnym, który dzieli dwie niegdyś bliskie sobie osoby.

Mieliśmy rozmowy o wieczności, teraz gadamy o pogodzie, ok, po prostu nie mogę w to uwierzyć, błyskawicznie zamieniliśmy się z kochanków w obcych — śpiewa piosenkarka.

Katy Perry napisała nowy singiel „Small Talk” z Johanem Carlssonem, Charliem Puthem i Jacobem Kasherem Hindlinem. Carlsson i Puth odpowiadają również za produkcję.

„Small Talk” Katy Perry to następca jego letniego przeboju „Never Really Over”, pierwszego premierowego solowego utworu artystki od 2017 roku. Utwór okazał się najlepszym debiutem Katy w serwisach cyfrowych w dotychczasowej karierze i w Stanach ma już status złotej płyty. Oficjalny klip do piosenki zgromadził ponad 80 milionów wyświetleń.

Artystka otrzymała niedawno niezwykle ważne wyróżnienie od amerykańskiego RIAA — 100 milionów wyróżnień dla singli. Tym samym artystka dołączyła do niezwykle elitarnego grona, w którym znaleźli się już Drake, Rihanna, Taylor Swift oraz Eminem.

Katy Perry wydała dotąd pięć albumów studyjnych, które rozeszły się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. Do jej największych przebojów należą hity „Dark Horse”, „I Kissed a Girl”, „Roar”, „Hot N Cold” czy „Firework”. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK