Zamknij

Katy Perry w nowym singlu „Smile”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

10.07.2020 11:15
Katy Perry
fot. mat. prasowe / Christine Hahn

Katy Perry zaprezentowała nowy singiel „Smile”, który już po godz. 12:00 usłyszą premierowo słuchacze Radia ZET. To jednak nie koniec świetnych wiadomości dla fanów. Wokalistka zdradziła także tytuł nowego albumu i datę premiery.

Katy Perry i nowy singiel Smile. Zdradziła tytuł i datę premiery nowej płyty

Katy Perry wydała nowy singiel „Smile”, kolejną zapowiedź jej długo wyczekiwanej nowej płyty. Album będzie zatytułowany „Smile” i ukaże się już 14 sierpnia. Znajdą się na nim wydane już wcześniej utwory „Daisies”, „Never Really Over” i „Harleys In Hawaii”.

Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei — wyznała Katy Perry.

„Smile” będzie szóstym albumem w dorobku Katy Perry. Od czasu debiutanckiego krążka „One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy płyt.  

Katy Perry w ciąży. Piosenkarka wkrótce zostanie mamą

Katy Perry ujawniła kilka miesięcy temu, że jest w pierwszej ciąży. 35-letnia piosenkarka i aktor Orlando Bloom wkrótce zostaną rodzicami córeczki. Choć dokładna data porodu nie została ujawniona, amerykańskie media twierdzą, że pierwsze dziecko Katy Perry przyjdzie na świat w trakcie tegorocznego lata.

RadioZET.pl/mat.prasowe