Zamknij

Katy Perry chciała popełnić samobójstwo. Dramatyczne wyznanie piosenkarki

30.06.2020 11:09
Katy Perry chciała popełnić samobójstwo dramatyczne wyznanie piosenkarki
fot. mat. prasowe / Liza Voloshin

Katy Perry już wkrótce zostanie mamą. Piosenkarka jest obecnie w szczęśliwym związku z narzeczonym Orlando Bloomem. Okazuje się jednak, iż nie zawsze tak było, a para miała swego czasu poważne problemy. Gwiazda przyznała w najnowszym wywiadzie, że nagłe rozstanie z aktorem w 2017 roku i słabe recenzje nowej płyty doprowadziły ją do załamania nerwowego, a nawet myśli samobójczych.

Katy Perry chciała popełnić samobójstwo

Katy Perry chciała popełnić samobójstwo. Amerykańska piosenkarka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie w najnowszej rozmowie z radiem SiriusXM CBC.

W trakcie wywiadu opowiedziała o trudnym momencie w życiu, który miał miejsce w 2017 roku. Od 2016 roku Katy Perry zaczęła spotykać się z Orlando Bloomem. Początki miłości nie były jednak łatwe, ponieważ już w kolejnym roku para rozstała się. Kłopoty zbiegły się w czasie z premierą płyty „Witness”, która nie została dobrze przyjęta przez fanów i krytyków. Wszystko to doprowadziło Katy Perry do załamania nerwowego i myśli samobójczych.

Moja kariera rozwijała się bardzo dobrze, aż w pewnym momencie zaliczyła spadek, który, mimo że w rzeczywistości nie był jakiś ogromny, to dla mnie był czymś porażającym. To złamało mnie na pół — wyznała i dodała: „Do tego zerwałam z chłopakiem, z którym teraz spodziewam się dziecka (…) Po prostu się rozbiłam”.

PRZECZYTAJ: Tych kilka sygnałów może zwiastować, że bliska osoba chce popełnić samobójstwo

Katy Perry długo walczyła z depresją i problemami psychicznymi. Jak przyznała, w powrocie do zdrowia pomogła jej wiara i wdzięczność.

To załamanie było ważnym momentem dla mnie, gdyż dzięki niemu odkryłam siebie na nowo. Stałam się wielowymiarowa i przestałam być tylko pragnącą sukcesu gwiazdą popu. Wdzięczność jest prawdopodobnie tym, co uratowało mi życie. Gdybym jej nie odkryła, utopiłabym się we własnym smutku — dodała.

Dziś Katy Perry czuje się już znacznie lepiej. Wkrótce piosenkarka i aktor Orlando Bloom zostaną rodzicami córeczki. Nie wiadomo jednak, kiedy dziecko Perry i Blooma przyjdzie na świat.

Katy Perry: nowy singiel Daisies i nowa płyta w sierpniu 2020

Katy Perry wydała nowy singiel zatytułowany „Daisies”. Piosenka, wyprodukowana przez The Monsters & Strangerz (Zedd, Halsey, Maroon 5), zapowiada jej piąty album, którego tytuł wciąż pozostaje tajemnicą. Poznaliśmy już jednak datę premiery. Nowa płyta Katy Perry ukaże 14 sierpnia.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/people.com