Zamknij

Katy Perry ma niebezpiecznego prześladowcę. Wydano nakaz aresztowania stalkera

11.01.2021 14:06
Katy Perry
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Katy Perry jest nękana przez niebezpiecznego stalkera. W zeszłym tygodniu mężczyzna prześladujący amerykańską piosenkarkę i jej rodzinę miał stawić się na rozprawie, ale nie pojawił się. Sąd zdecydował się wydać nakaz aresztowania. Wcześniej sędzia orzekł zakaz zbliżania się do Katy Perry i jej najbliższych.

Katy Perry boi się o swoje życie. Od kilku miesięcy wokalistka zmaga się z prześladowcą, który grozi nie tylko jej, ale także rodzinie piosenkarki.

Cała sprawa została zgłoszona na policję. W zeszłym tygodniu stalker miał stawić się w sądzie, ale nie zrobił tego. Jak informuje TMZ.com, służby wydały nakaz aresztowania.

Zobacz także: Katy Perry urodziła. Orlando Bloom został ojcem i pokazał zdjęcie dziecka [FOTO]

Katy Perry ma stalkera. Wydano nakaz aresztowania prześladowcy

Prześladowca Katy Perry to niejaki William Terry. Po raz pierwszy piosenkarka zgłosiła sprawę na policję we wrześniu zeszłego roku.

Jak wyznała wówczas, pewnego dnia mężczyzna przeskoczył przez płot i wszedł na jej posesję. Szczęśliwie ochroniarzom udało się zatrzymać stalkera przed wtargnięciem do domu. Wcześniej Terry miał grozić Perry na Twitterze, gdzie pisał wiadomości z pogróżkami. Wokalistka nie ukrywa, że boi się jednak o siebie i swoją rodzinę.

Nie znam go. To zupełnie obcy człowiek, który wkroczył na moją własność, prześladuje mnie i groził mojej rodzinie – powiedziała Katy Perry i dodała, że obawia się, iż Terry może posiadać broń.

Cała rodzina Katy Perry, w tym jej partner Orlando Bloom i ich niedawno narodzona córka Daisy Dove, zostali objęci ochroną.

William Terry otrzymał tymczasowy zakaz zbliżania się. W związku z wtargnięciem na posesję piosenki miał stawić się w sądzie w Los Angeles. Portal TMZ.com podaje, że prześladowca nie zrobił tego. Służby zdecydowały się wydać nakaz aresztowania. Stalker nadal pozostaje jednak na wolności.

Zobacz także: Katy Perry chciała popełnić samobójstwo. Dramatyczne wyznanie piosenkarki

RadioZET.pl/tmz.com