Zamknij

Niesamowity występ Katy Perry z fajerwerkami w Waszyngtonie. Przejdzie do historii [WIDEO]

21.01.2021 09:44
Waszyngton
fot. Rex Features/East News

Katy Perry wystąpiła w Waszyngtonie ze swoim przebojem „Firework” podczas programu specjalnego „Celebrating America”, który amerykańska telewizja transmitowała po zaprzysiężeniu Joe Bidena na prezydenta USA. W trakcie niesamowitego występu Katy Perry nie mogło zabraknąć spektakularnych fajerwerków.

Katy Perry była jedną z wielu gwiazd, które wystąpiły w trakcie programu specjalnego „Celebrating America”. Telewizyjne show zorganizowano z myślą o wspólnym świętowaniu zaprzysiężenia Joe Bidena na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wiemy nie od dziś, że nic tak nie łączy jak dobra muzyka.

Występ Katy Perry w Waszyngtonie robi absolutną furorę w internecie i zdaniem wielu osób by jednym z najlepszych momentów całego programu. Piosenkarka zaśpiewała hit „Firework”, a na niebie pojawiły się niesamowite fajerwerki.

Zobacz także: Katy Perry ma niebezpiecznego prześladowcę. Wydano nakaz aresztowania stalkera

Katy Perry dała niesamowity występ z fajerwerkami w Waszyngtonie. Przejdzie do historii

Katy Perry zachwyciła widzów swoim wykonaniem hitu „Firework”, który podbił listy przebojów w 2010 roku. Występ piosenkarki, który odbył się na schodach przed Mauzoleum Abrahama Lincolna, śledziły nie tylko miliony Amerykanów, ale także przebywający na Kapitolu Joe BidenKamala Harris i ich najbliżsi.

W trakcie występu Katy Perry z utworem „Firework” nie mogło zabraknąć robiących wrażenie fajerwerków. W okolicach pomnika Waszyngtona rozpoczął się spektakularny pokaz pirotechniczny, który rozświetlił niebo nad Kapitolem.

„Ten występ wywołał u mnie ciarki”, „Jeden z najlepszych występów Katy Perry”, „To było magiczne” – zachwycają się internauci w komentarzach.

W trakcie programu „Celebrating America” wystąpili także m.in. Justin Timberlake, Bruce Springsteen, Jon Bon Jovi i Demi Lovato.