Zamknij

Katy Perry o mediach społecznościowych: „To upadek cywilizacji”

Redakcja
19.01.2018 14:41
Katy Perry o mediach społecznościowych: „To upadek cywilizacji”
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Amerykańska gwiazda stara się być stale aktywna w mediach społecznościowych. Okazuje się, że nie należy to jednak do jej ulubionych zajęć. W jednym z ostatnich wywiadów skrytykowała social media i nazwała siebie ich ofiarą.

Zagłosuj

Czy zgadzasz się z Katy Perry w kwestii social mediów?

Liczba głosów:

Oficjalne konta społecznościowe Katy Perry cieszą się bardzo dużą popularnością. Jej Instagrama, podobnie jak Facebooka, śledzi niemal 70 milionów osób. Jeszcze lepszym wynikiem artystka może pochwalić się na Twitterze, gdzie ma aż 108 milionów fanów.

„To upadek cywilizacji”

W najnowszym wywiadzie dla Refinery29 artystka przyznała otwarcie, że nie jest fanką mediów społecznościowych. Wszystko przez presję społeczną, która dotyka często największe gwiazdy muzyki. Wolałaby nie dbać o to i po prostu żyć swoim życiem.

— Kupujemy ubrania czy produkty, pozujemy w określony sposób lub idziemy na imprezę tylko po to, aby mieć zdjęcie. To nie jest dobre dla naszego społeczeństwa. Prawdę mówiąc, myślę, że to upadek cywilizacji — uważa Perry.

33-latka stwierdziła też, że stara się odnaleźć równowagę w tym, co publikuje na swoich kontach. Patrząc na jej aktywność w internecie, Katy jest zdecydowanie większą fanką pisania w sieci niż pokazywania zdjęć. Na jej Twitterze można znaleźć niemal 9 tysięcy wpisów.

RadioZET.pl/bbc.com/PK