Zamknij

Katy Perry pocałowała uczestnika „American Idol” w usta [WIDEO]

Redakcja
14.03.2018 11:47
Katy Perry American Idol
fot. Youtube (American Idol)

Katy Perry jest jurorką w nowej, szesnastej już edycji reaktywowanego programu „American Idol”. Na castingu pojawił się Benjamin Glaze, który przyznał w rozmowie z jurorami, że nigdy nie pocałował dziewczyny. Słynna piosenkarka zrobiła mu niespodziankę i pocałowała go w usta.

American Idol: Katy Perry pocałowała uczestnika w usta

W pierwszym odcinku programu „American Idol” pojawił się Benjamin Glaze z Oklahomy. W trakcie rozmowy z jurorami nieśmiały 19-latek przyznał, że nigdy nie był w związku i nie pocałował dziewczyny.

Słynąca z poczucia humoru Katy Perry zaproponowała uczestnikowi, aby pocałował ją w policzek. Piosenkarka poprosiła, żeby zrobił to dwukrotnie. W pewnym momencie Perry szybko przekręciła głowę i pocałowała 19-letniego chłopaka prosto w usta.

Zszokowany Benjamin upadł na podłogę. Nie ukrywał zdenerwowania i tuż przed rozpoczęciem swojego występu poprosił jeszcze o szklankę wody. Zaśpiewał przebój „Levels” Nicka Jonasa. Niestety, nie przekonał jurorów i nie przeszedł do dalszego etapu programu.

Jurorami w najnowszej edycji „American Idol” są: Katy Perry, Lionel Richie oraz Luke Bryan.

Katy Perry splagiatowała utwór Ani Wyszkoni?

Jeden wpis na Twitterze wywołał niemałą burzę w sieci. Pewna użytkowniczka portalu zauważyła podobieństwo nowego utworu Katy Perry do piosenki Ani Wyszkoni z 2009 roku. Polska piosenkarka postanowiła w końcu skomentować całą sytuację.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK