Zamknij

Katy Perry robi sobie przerwę od muzyki. Przyznaje, że potrzebuje odpoczynku

Redakcja
10.10.2018 14:40
Katy Perry
fot. Instagram/Sipa USA/East News

W najnowszym wywiadzie dla „People” Katy Perry potwierdziła, że robi sobie dłuższą przerwę od muzyki. Przyznała, iż planuje odpocząć po dziesięciu intensywnych latach w branży. Pod koniec sierpnia Amerykanka zakończyła kolejną światową trasę koncertową.

Katy Perry robi sobie przerwę od muzyki

Katy Perry robi sobie dłuższą przerwę od muzyki. Artystka potwierdziła tę informację w rozmowie z amerykańskim magazynem „People”. Przyznała, że jest bardzo wdzięczna za wszystkie sukcesy, ale znajduje się obecnie na takim etapie życia, iż nie musi już nic nikomu udowadniać.

Byłam w trasie od 10 lat, więc teraz zamierzam po prostu odpocząć. Nie rozpocznę od razu prac nad kolejną płytą. Wydaje mi się, że zrobiłam wiele — powiedziała Katy Perry i dodała: — Kocham tworzyć muzykę, kocham pisać. Ale nie czuję się już częścią tej gry. Czuję się artystką. Nie wydaje mi się, że muszę coś udowadniać. Czuję się dzięki temu wolna.

ZOBACZ TEŻ: Katy Perry przyznaje, że miała depresję!

Ostatni czas był niezwykle intensywny dla Katy Perry. W ciągu dziesięciu lat wydała cztery płyty, nagrała mnóstwo teledysków oraz dała setki koncertów na całym świecie.

Sprzedała ponad 40 milionów albumów i nagrała wielkie popowe przeboje, m.in. „I Kissed a Girl”, „Firework”, „Roar”, „Hot N’ Cold”, „Dark Horse” czy „Chained to the Rhythm”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/officialcharts.com/PK