Zamknij

Kayah i Goran Bregović z kolejnymi koncertami w 2019 roku

Redakcja
28.01.2019 16:19
Kayah i Goran Bregović
fot. mat.prasowe

Kayah i Goran Bregović wracają z koncertami w 2019 roku. Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki ponownie wystąpi na jednej scenie i zaprezentuje repertuar z kultowej, wydanej prawie dwie dekady temu płyty. Wiosną 2019 Kayah i Goran Bregović wystąpią w Gdańsku, Poznaniu, Gliwicach oraz Warszawie. Na koncerty zaprasza Radio ZET.

Kayah i Goran Bregović to muzyczny duet uwielbiany przez tysiące słuchaczy. Pokazują to chociażby koncerty, które zgromadziły mnóstwo fanów ich wspólnej płyty.  Po wyjątkowej, ogólnopolskiej trasie koncertowej w 2017 roku i pięknym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović dadzą kolejne występy na wiosnę 2019. Już niedługo zagrają w Gdańsku, Poznaniu, Gliwicach oraz Warszawie.

W historii polskiej muzyki album „Kayah i Bregović” jest uważany za kultowy i niezapomniany. Diamentowy krążek z 1999 roku uhonorowany wieloma nagrodami to wielka podróż w świat folkloru bałkańskiego. Mimo tylu lat od premiery płyta nadal zachwyca wielu słuchaczy swoim klimatem, a przeboje „Śpij kochany, śpij” czy „Prawy do lewego” są uwielbiane przez kolejne pokolenia Polaków.

Ich niedawno odbyta trasa koncertowa, zorganizowana po 17 latach przerwy, okazała się wielkim sukcesem oraz przyciągnęło na koncerty w 7 polskich miastach ponad 22 tysiące osób.

Harmonogram koncertów:

  • 4.04.2019 — Ergo Arena, Gdańsk / Sopot
  • 5.04.2019 — HWS Arena, Poznań
  • 6.04.2019 — Arena Gliwice, Gliwice
  • 7.04.2019 — COS Torwar, Warszawa

Bilety są dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Kayah i Goran Bregović
fot. mat.prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK