Zamknij

Kayah z nowym teledyskiem do wiosennej wersji przeboju „Po Co”! [WIDEO]

Redakcja
28.03.2018 12:43
Kayah
fot. Youtube (KayaxTV)

Kayah zaprezentowała nową wersję swojego wielkiego hitu „Po Co”, którą nagrała specjalnie dla słuchaczy Meloradia. Utwór powstał we współpracy z Janem Smoczyńskim i Idanem Raichelem. W internecie pojawił się właśnie oficjalny teledysk do akustycznej wersji.

Kayah & Idan Raichel - Po co (Acoustic). Nowy teledysk

Wielki klubowy hit „Po Co” doczekał się zupełnie innej odsłony. Nowa wersja jest utrzymana w dużo spokojniejszym, akustycznym klimacie idealnym na wiosnę. Kayah postanowiła nagrać ją specjalnie dla wszystkich słuchaczy Meloradia, w którym artystka prowadzi w każdą środę po godz. 19:00 autorską audycję „Tu i teraz”.

— Myślę, że ten tekst powstał też troszeczkę dla mnie autoterapeutycznie, bo ja lubię się martwić niestety o przyszłość, lubię rozkminiać to, co było, a przecież tak naprawdę jedyne, co prawdziwe, to jest tu i teraz. Razem z tą piosenką przyszło wiele dobrego do mojego życia i mam nadzieję, że posiada ona właśnie taki pozytywny ładunek, który będzie się rozprzestrzeniać na innych — mówi Kayah.

Nowa odsłona „Po Co” przypadła do gustu także Idanowi Raichelowi, z którym Kayah stworzyła pierwotną wersję.

— W pierwszej wersji jest jakaś iskra, która na zawsze pozostanie w moim sercu. Ale z drugiej strony, przez ostatnie trzy lata gram tylko solo na fortepianie, nie występuję z moim zespołem, gram tylko akustycznie, dlatego właśnie czuję ogromną więź z wersją akustyczną tej piosenki — przyznaje Izraelczyk.

Kayah i Goran Bregović ponownie w Warszawie

Słynny duet, który pokochały miliony Polaków, znów wystąpi w Warszawie. Ich wspólna płyta jest przez wielu uważana za jeden z najlepszych albumów w historii polskiej muzyki. Kayah i Goran Bregović ponownie zaśpiewają razem swoje wielkie przeboje 5 października 2018 roku na warszawskim Torwarze. Radio ZET jest patronem wydarzenia.

RadioZET.pl/PK