Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kayah nagrała nową wersję hitu „Supermenka”. Razem z Kękę!

15.06.2018 11:26

„Supermenka” to jeden z największych przebojów w karierze Kayah. W sieci pojawiła się właśnie zupełnie nowa wersja hitu, którą piosenkarka nagrała wspólnie z raperem Kękę.

Kayah fot. Youtube (KayaxTV)

Kayah i Kękę — Supermenka 2018. Nowa wersja hitu

„Supermenka 2018” to tytuł nowej wersji jednego z największych hitów Kayah. Oryginał ukazał się w 1997 roku.

Odświeżoną „Supermenkę” charakteryzuje zupełnie inne brzmienie, a także nowy tekst. To pierwsza odsłona projektu „T-Mobile Electronic Beats POWROTY”, w ramach którego wiele znanych utworów zostanie nagranych w nowych aranżacjach.

Uwielbiam kiedy utwory dostają nowe aranże, nowe brzmienia i nowe życie. Wiecie doskonale, że kocham muzyczne eksperymenty. Długo poszukiwaliśmy odpowiedniego rapera. Kiedy zapoznałam się z twórczością KęKę, jego historią, metamorfozą, rozwojem i przede wszystkim utworami, z których płynie mądrość, trafność spostrzeżeń, ale też wielki dystans do siebie i świata, wiedziałam że to musi być on — mówi Kayah.

Kękę to dziś jeden z najpopularniejszych polskich raperów. W ciągu ostatnich 5 lat sprzedał ponad 200 tysięcy płyt.

Gdy tylko dostałem propozycję udziału w projekcie T-Mobile Electronic Beats POWROTY, aby odświeżyć wspólnie któryś z przebojów Kayah, nie zastanawiałem się ani chwili. Pierwszy kawałek, który przyszedł mi do głowy, to była właśnie „Supermenka”. Ten numer z 1997 roku, to chyba moje pierwsze muzyczne wspomnienie z Kayah. Już nie pamiętam, czy to przez obecność Ice-T w klipie, czy może już wtedy w mojej 14-letniej głowie, kiełkowała myśl, że Supermenka widzi tylko jedną stronę medalu….:). Chciałem zaprezentować swój punkt widzenia i cieszy mnie, że moja wizja i mój pomysł na utwór został przyjęty w 100%. No i ten listonosz… Nie mogło być inaczej — mówi Kękę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi