Zamknij

Kayah i Mery Spolsky w duecie. "Królestwo Kobiet" hymnem kobiecej jedności [WIDEO]

25.09.2020 13:10
Kayah Mery Spolsky
fot. mat. prasowe

Kayah i Mery Spolsky zaprezentowały wspólny singiel „Królestwo Kobiet” będącym hołdem dla siły i jedności kobiet. Utwór promuje także nowy serial TVN „Królestwo Kobiet”, w którym zobaczymy m.in. Krystynę Jandę i Karolina Gruszka.

Kayah i Mery Spolsky łączą siły we wspólnym singlu „Królestwo Kobiet”. Duet piosenkarek jest wyjątkowym hołdem dla siły i jedności kobiet.

Inspiracją do stworzenia piosenki jest nowy serial TVN pod tą samą nazwą. Widzowie zobaczą pierwszy odcinekKrólestwa Kobiet już w październiku. W serialu pojawią się słynne polskie aktorki.

Kayah i Mery Spolsky we wspólnym singlu „Królestwo Kobiet”

Kayah i Mery Spolsky zaprezentowały nową piosenkę „Królestwo Kobiet”. Wspólnym singlem artystki chcą promować kobiecą solidarność. Jak mówią same, stworzyły „hymn babskiej jedności, siły, wsparcia, mądrości i odwagi”.

Piosenka jest hołdem dla siły i jedności kobiet. Królestwo Kobiet to świat, w którym to kobiety biorą sprawy w swoje ręce i same decyduje o sobie i swoim życiu. Są odważne, zawsze biorą się w garść, głowę noszą wysoko i nie cofną się przed niczym. To kobieca solidarność, bo kobieta to siła! — brzmi zapowiedź singla.

Do utworu „Królestwo Kobiet” powstał także oficjalny teledysk w reżyserii Sebastiana Wełdycza.

Królestwo Kobiet: nowy serial TVN. Kiedy premiera i kto w obsadzie?

„Królestwo Kobiet” to nie tylko tytuł singla Kayah i Mery Spolsky, ale także nowego serialu TVN z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych zobaczymy słynne polskie aktorki: Krystynę Jandę, Gabrielę Muskałę, Karolinę Gruszkę i Aleksandrę Adamską.

Serial, tak jak piosenka, pokazuje, że kiedy kobiety łączą siły są nie do pokonania. I ta moc to jest ich prawdziwa natura! Opowiada historię czterech zupełnie różnych kobiet, które połączy los. Przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie będą musiały stawić czoła światu. Miłość, przyjaźń, zbrodnia, wielkie pieniądze i duża dawka ostrego humoru gwarantowana — czytamy o serialu.

Pierwszy odcinek „Królestwa Kobiet” już 18 października o godz. 21:30 na antenie TVN.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK