Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kayah i Goran Bregović ponownie wystąpią w Warszawie!

31.01.2018 12:15

Słynny duet, który pokochały miliony Polaków, znów wystąpi w Warszawie. Ich wspólna płyta jest przez wielu uważana za jeden z najlepszych albumów w historii polskiej muzyki. Kayah i Goran Bregović ponownie zaśpiewają razem swoje wielkie przeboje 5 października 2018 roku na warszawskim Torwarze. Radio ZET jest patronem wydarzenia.

Kayah i Goran Bregović ponownie wystąpią w Warszawie! fot. Krzysztof Szlęzak

W historii polskiej muzyki rozrywkowej album „Kayah i Bregović” jest uważany za kultowy i niezapomniany. Diamentowy krążek z 1999 roku uhonorowany wieloma nagrodami to wielka podróż w świat folkloru bałkańskiego. Mimo tylu lat od premiery płyta nadal zachwyca wielu słuchaczy swoim klimatem, a przeboje „Śpij kochany, śpij” czy „Prawy do lewego” są uwielbiane przez kolejne pokolenia Polaków.

Ich zeszłoroczne tournée po Polsce zorganizowane po 17 latach przerwy okazało się wielkim sukcesem oraz przyciągnęło na koncerty ponad 22 tysiące osób. Po świetnie przyjętej trasie Kayah i Goran postanowili po raz kolejny zaprezentować się warszawskiej publiczności.

Koncert w Warszawie

Wydarzenie odbędzie się 5 października 2018 w COS Torwar przy ul. Łazienkowskiej.

Otwarcie bram: godz. 18:00

Start koncertu: godz 19:30

Bilety w cenach 99-169 zł (płyta stojąca oraz numerowane miejsca siedzące) są dostępne na stronie www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl, Eventim.pl, Ebilet.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży: Empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska. Wejściówki na październikowy występ Kayah i Gorana będzie można wkrótce też wygrać na antenie Radia ZET.

Organizatorem koncertu jest agencja Follow The Step. Radio ZET objęło patronat nad wydarzeniem.

kayah fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK

Oceń