Zamknij

Kayah i Grzegorz Hyży nagrali duet! Premiera singla już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”

Redakcja
15.11.2017 12:40
Kayah i Grzegorz Hyży nagrali duet! Premiera singla już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”
fot. Youtube (KayaxTV)

Takiego duetu nikt się nie spodziewał. Kayah i Grzegorz Hyży postanowili połączyć siły w utworze „Podatek od miłości”. Już dziś po godz. 18:00 Marcin Wojciechowski zaprezentuje kompozycję oraz porozmawia z artystami o nowym singlu w programie „Wieczór z Radiem ZET”.

„Podatek od miłości” to pierwsza współpraca dwójki artystów. Piosenka została wyprodukowana przez Jana Smoczyńskiego, a autorem tekstu jest Michał Bownik z zespołu BOWNIK.

- Grzegorz to fantastyczny, przemiły facet, przezdolny, dojrzały artysta, o cudownej barwie i emocjonalności w głosie. A do tego absolutnie zabawny i niebywale skromny! Śpiewamy o miłości, pożądaniu, wzlotach i upadkach w miłości, ale zawsze z nadzieją na przetrwanie - mówi Kayah.

Kompozycja zapowiada polski film pod tym samym tytułem. Komedia romantyczna „Podatek od miłości”, w której grają m.in. Grzegorz Damięcki i Aleksandra Domańska, pojawi się w kinach już 26 stycznia.

Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję dziś po raz pierwszy usłyszeć utwór na antenie. Premiera odbędzie się w trakcie audycji Marcina Wojciechowskiego. Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

RadioZET.pl/PK