Zamknij

Kult odwołuje koncerty z powodu stanu zdrowia Kazika. Fani zaniepokojeni zdjęciem Staszewskiego

16.06.2021 15:07
Kazik
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Kazik Staszewski ma problemy ze zdrowiem. Z tego powodu Kult zdecydował się nagle odwołać zaplanowane na najbliższe dni koncerty. Zespół opublikował zdjęcie Kazika w masce do inhalacji i podpisał je krótko: „Walka trwa”. Wpis zaniepokoił fanów Kultu.

Kult poinformował nagle o odwołaniu kilku koncertów. Zespół opublikował wpis, w którym poinformował o problemach zdrowotnych Kazika Staszewskiego. Do wiadomości dołączył niepokojące zdjęcie muzyka w masce do inhalacji.

Zobacz także: Kult z mocnym klipem do utworu "Wiara". Muzycy uderzyli w kler: "Facet w sukience, co kocha dzieci?"

Kult odwołuje koncerty. Niepokojące zdjęcie Kazika w masce do inhalacji

Kazik Staszewski ma problemy ze zdrowiem. Kult poinformował, że ich lider zmaga się z „nagłą niedyspozycją wokalną” i nie jest w stanie koncertować. Nie wiadomo, co dokładnie dolega artyście. Zespół zdecydował się odwołać swoje najbliższe występy.

Jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat – brzmi oświadczenie.

Zobacz także

Do kolejnego wpisu grupa dołączyła zdjęcie Kazika w masce do inhalacji i krótki opis, który jednak zaniepokoił internautów.

Walka trwa – napisali muzycy.

Fani natychmiast wsparli Kazika Staszewskiego i życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia.

„Zdrowia, zdrowia, zdrowia”, „Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia”, „Proszę się tam trzymać” – brzmią komentarze.