Zamknij

Menadżer Kultu o problemach zdrowotnych Kazika. Wyjaśnił dokładnie, co dolega Staszewskiemu

17.06.2021 08:21
Kazik Staszewski
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Kazik Staszewski zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez które Kult nagle zdecydował się odwołać koncerty. Po ogłoszeniu oficjalnej informacji zespół opublikował zdjęcie lidera w masce, co zaniepokoiło internautów. Niektórzy fani obawiali się, że muzyk choruje na koronawirusa. Co tak naprawdę dolega Kazikowi? Menadżer Kultu zabrał głos.

Kult odwołał nagle najbliższe koncerty z powodu problemów zdrowotnych Kazika Staszewskiego. Do wiadomości dołączył niepokojące zdjęcie muzyka w masce do inhalacji.

Fotografia zaniepokoiła wielu fanów. Pojawiły się nawet głosy, że wokalista może chorować na COVID-19. Sprawę skomentował w rozmowie z WP menadżer Kultu, który wyjaśnił dokładnie, co dolega Kazikowi.

Kult z mocnym klipem do utworu "Wiara". Muzycy uderzyli w kler: "Facet w sukience, co kocha dzieci?"

Menadżer Kultu o problemach zdrowotnych Kazika. Wyjaśnił, co dolega Staszewskiego

Zdjęcie Kazika Staszewskiego w masce wywołało ogromne poruszenie w mediach społecznościowych. Wśród internautów natychmiast pojawiły się spekulacje, że lider Kultu może zmagać się z koronawirusem.

Plotki dotarły do samego zespołu, a głos w sprawie postanowił zabrać menadżer Kultu. Piotr Weteska w rozmowie z WP wyjaśnił dokładnie, co dolega Staszewskiemu. Wokalista nie choruje na COVID-19. W trakcie prób miał mocno nadwyrężyć struny głosowe. Maska nie służy do podawania tlenu – jest częścią nebulizatora i pomaga artyście nawilżyć gardło.

Ludzie żyją w szaleństwie, wszystko kojarzą z COVID-em, jakby nie było innych chorób i innych dolegliwości. Kazik po prostu zdarł sobie głos, to się zdarza czasami – powiedział Wieteska dla WP.

Menadżer Kultu odniósł się także do opisu „Walka trwa”, który zespół opublikował wraz ze zdjęciem Kazika.

 Ta walka dotyczy koncertu w Poznaniu, aby (Kazik - przyp. red.) mógł w piątek zaśpiewać. Koncert jest aktualny na obecną chwilę, jeśli będzie odwołany, to wtedy podamy informacje. Na razie walczymy o koncert w Poznaniu – dodał menadżer w rozmowie z WP.

W związku z problemami zdrowotnymi Kult przełożył koncerty w Łodzi (z 16 na 21 czerwca) i Toruniu (z 17 na 26 czerwca).

AKTUALIZACJA: Kult poinformował, że stan zdrowia Kazika poprawił się i zespół zagra najbliższy koncert w Poznaniu, który jest zaplanowany na piątek, 18 czerwca.

Z radością informujemy, że zapadła decyzja - jutro RUSZAMY DO POZNANIA !!! :) Jesteśmy gotowi. A zatem do zobaczenia jutro o g. 20.00 na Lotnisku Poznań-Ławica – brzmi najnowszy komunikat zespołu.

Zobacz także

RadioZET.pl/wp.pl