Zamknij

Kazik wrócił do Trójki. Piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” ponownie na liście przebojów

Piotr Krajewski
19.05.2020 11:01
Kazik wrócił do Trójki piosenka Twój ból jest lepszy niż mój ponownie na liście przebojów
fot. Youtube

Piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” wróciła na Listę Przebojów Trójki. W trakcie konferencji prasowej dyrekcja radiowej Trójki poinformowała, że w ostatnim notowaniu utwór zajął czwarte, a nie pierwsze miejsce.

Piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika bije obecnie rekordy popularności. O utworze zrobiło się wyjątkowo głośno po aferze ze zniknięciem ostatniego notowania Listy Przebojów Trójki. Piosenka Kazika o Jarosławie Kaczyńskim zajęła tam 1. miejsce, ale głosowanie ostatecznie anulowano.

Dyrekcja Trójki zorganizowała w poniedziałek specjalną konferencję prasową. Zaprezentowano na niej analizę informatyczną, która ma rzekomo potwierdzać, iż utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” nie wygrał głosowania.

Twój ból jest lepszy niż mój: o czym jest nowa piosenka Kazika? [CAŁY TEKST]

Piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” wróciła na Listę Przebojów Trójki

Piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” wróciła na Listę Przebojów Trójki. W ostatnim notowaniu utwór znalazł się jednak na czwartym, a nie na pierwszym miejscu.

Władze radiowej Trójki zaprezentowały na poniedziałkowej konferencji "prawdziwe notowanie Listy Przebojów" i przedstawiły analizę informatyczną, na podstawie której uznano, że wyniki piątkowego zestawienia są pełne sprzeczności, a moderator miał rzekomo dokonywać ręcznych ingerencji w kolejność listy. Poprawione notowanie zostało umieszczone na stronie internetowej radia.

Krzysztof Zalewski pokazał środkowy palec Trójce. Ostry wpis artysty: "Nie życzę sobie tego" [FOTO]

Poinformowano również, że dyrekcja wkrótce stworzy precyzyjny regulamin audycji i zostanie zlecony audyt list przebojów z ostatnich kilku lat.

Unieważnienie ostatniego notowania Listy Przebojów Trójki wywołało medialną burzę. Z rozgłośnią rozstało się wielu dziennikarzy m.in. Marek Niedźwiecki, Hirek Wrona, Agnieszka Szydłowska czy Marcin Kydryński.

RadioZET.pl/PAP/PK