Zamknij

Wielka metamorfoza Kelly Clarkson. Schudła aż 20 kilogramów! [ZDJĘCIA]

Redakcja
29.05.2018 15:05
Kelly Clarkson
fot. CNP / Polaris/East News

W ostatnim czasie Kelly Clarkson mocno przybrała na wadze. Wygląda na to, że zbędne kilogramy zaczęły amerykańskiej gwieździe przeszkadzać i postanowiła zmienić swój wygląd. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Clarkson schudła 20 kilogramów, a jej metamorfoza wywołała spore poruszenie w internecie. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Kelly Clarkson, popularna piosenkarka i zwyciężczyni pierwszego amerykańskiego „Idola”, mocno przytyła po dwóch ciążach. W jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że początki jej kariery były bardzo trudne. Odczuwała ogromną presję posiadania pięknego ciała.

W kolejnych latach Kelly Clarkson nabrała kształtów i przestała przejmować się trzymaniem idealnej wagi. Ostatnie miesiące wszystko jednak zmieniły. Nowa płyta, praca jako trener w amerykańskim „The Voice” i prowadzenie słynnej gali Billboard Music Awards.

Piosenkarka postawiła na zmiany. W krótkim czasie schudła aż 20 kilogramów i zaliczyła niezwykłą metamorfozę. W wywiadzie dla „Entertainment Tonight” zażartowała na temat swojego nowego wyglądu.

Muszę podziękować całemu mojemu zespołowi. Zatrudniłam dosłownie Harry’ego Pottera i Spanx (bielizna wyszczuplająca). Czuję się jak parówka! — powiedziała żartobliwie Kelly Clarkson.

Kelly Clarkson schudła 20 kilogramów. ZDJĘCIA po metamorfozie

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK