Zamknij

Kelly Clarkson ujawniła szokującą informację: „Chciałam się zabić”

Redakcja
25.10.2017 12:27
Kelly Clarkson ujawniła szokującą informację: „Chciałam się zabić”
fot. ons.pl

Amerykańska piosenkarka nie wspomina dobrze początków swojej kariery. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Attitude przyznała, że odczuwała przez kilka lat ogromną presję odchudzania, co spowodowało u niej depresję.

Kelly Clarkson zdradziła, że początki kariery były dla niej naprawdę mrocznym momentem życia.

- Kiedy byłam naprawdę chuda, chciałam się zabić. Byłam nieszczęśliwa przez cztery lata swego życia – powiedziała w rozmowie z Attitude.

Presja na posiadanie idealnego ciała, którą wywoływała na artystce branża, doprowadziła do tego, że w czasach dwóch pierwszych albumów Clarkson spędzała każdą wolną chwilę na siłowni. Gwiazda myślała wtedy o odejściu.

Kelly Clarkson
fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK

Wszystko zaczęło się zmieniać w 2007 roku, kiedy piosenkarka zrozumiała, że tak dłużej nie może być. Postanowiła przejść metamorfozę, zmienić otoczenie i znajomych.

- Otaczałam się negatywnymi ludźmi, ale wydostałam się z tego, bo mogłam liczyć też na wsparcie wspaniałych osób.

Słowa Clarkson o samobójstwie wywołały poruszenie w mediach społecznościowych. Artystka zdecydowała się, za pośrednictwem Twittera, skomentować jeszcze raz całą sprawę i doprecyzować swoje wcześniejsze wypowiedzi.

- Wyjaśnijmy coś. Nie byłam nieszczęśliwa, ponieważ musiałam być chuda. Powiedziałam, iż byłam nieszczęśliwa i w efekcie stałam się chuda. Nie myślałam o samobójstwie z powodu mojej wagi. Wspomniałam, że ludzie nie mieli pojęcia o tym, iż jestem nieszczęśliwa, bo wyglądałam zdrowo – napisała na swoim Twitterze.

Pierwsza zwyciężczyni słynnego „Idola”

Cały świat usłyszał po raz pierwszy o Clarkson w 2002 roku, kiedy 20-letnia wówczas Kelly wygrała I edycję amerykańskiego talent show. Widzowie zakochali się w młodziutkiej piosenkarce. Niecały rok później, w kwietniu 2003 roku, wydała swój debiutancki album „Thankful”, który zapoczątkował jej drogę na szczyt.

Kolejne płyty cieszyły się ogromną popularnością i rozeszły się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. Udało się jej się nagrać wiele znanych do dziś kawałków m.in. „Because of You”, „Breakaway”, „Since U Been Gone”, „Behind These Hazel Eyes”, „My Life Would Suck Without You” czy „Stronger (What Doesn't Kill You)”.

Wokalistka sprzedała łącznie ponad 25 milionów albumów oraz 36 milionów singli. Kelly Clarkson to także laureatka trzech prestiżowych nagród Grammy.

Nowa płyta Clarkson 

Artystka zaprezentowała właśnie swój kolejny album zatytułowany „Meaning of Life”. Na krążku znalazło się wiele utworów o popowo-soulowym brzmieniu. Promuje go singiel m.in. „Love So Soft”, na który możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/nme.com/PK