Zamknij

Kelly Osbourne trafiła na odwyk. Córka Ozzy'ego po raz siódmy podejmie walkę z nałogami

19.10.2021 16:44
Kelly Osbourne
fot. EAST NEWS

Kelly Osbourne po raz kolejny trafiła do kliniki odwykowej. 36-latka po raz siódmy rozpoczyna walkę z nałogami.

Kelly Osbourne to brytyjska piosenkarka, projektantka oraz aktorka, córka wokalisty Black Sabbath — Ozzy'ego Osbourne'a i Sharon Osbourne. Artystka rozpoczęła swoją karierę, występując w reality show emitowanym w MTV. Program "Rodzina Osbourne'ów" był relacją z prywatnego życia jej najbliższej rodziny, której codziennie towarzyszyły kamery.

Kelly Osbourne trafiła na odwyk po załamaniu nerwowym

Kelly Osbourne mimo swojego młodego wieku od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Jej choroba zaczęła się, kiedy miała 13 lat. Po operacji migdałków dziewczynie przepisano Vicodin, od którego się uzależniła. Z czasem zaczęła nadużywać opioidów, marihuany oraz napojów wysokoprocentowych.

Niedawno artystka w wywiadach cieszyła się z kilku lat wytrwania w trzeźwości. Niestety przez załamanie nerwowe Kelly znów sięgnęła po używki. Jak podaje serwis Radar Online, 36-latka zgłosiła się do kliniki odwykowej w Austin w Teksasie.

Kelly Osbourne podjęła kolejną próbę walki z uzależnieniami

Na kiepski stan Osbourne miało wpływ wiele czynników. Przyjaciel rodziny gwiazdorów opowiedział, że Kelly bardzo przeżyła chorobę ojca, który cierpi na Parkinsona oraz skandal związany z odejściem jej mamy z programu "The Talk". Sharon pokłóciła się ze współprowadzącą show o brytyjskiego dziennikarza Piersa Morgana. Mężczyzna stwierdził, że nie wierzy, iż Meghan Marke miała myśli samobójcze i była źle traktowana przez rodzinę królewską.

Oprócz tego artystka rozstała się ze swoim partnerem — Erikiem Braggiem, a pandemia i związany z nią lockdown sprawiła, że przeżyła załamanie nerwowe. Kumulacja problemów i stresu zaprowadziła Osbourne prosto w objęcia używek.

Wokalistka od lat walczy o swoje zdrowie i próbuje stawić czoła nałogom. Jak widać, czasem upada, jednak podejmuje kolejne próby pokonania swoich słabości. Do kliniki odwykowej trafiła już po raz siódmy.

RadioZET.pl/mirror.co.uk/Radar Online