Kesha powraca z nowym singlem! Autorka hitu „Tik Tok” ma za sobą bardzo trudny czas [WIDEO]

06.07.2017 15:05

Pamiętacie hit „Timber”? Na ten moment czekało wielu fanów 30-letniej artystki. Po kilku niezwykle trudnych latach Amerykanka powraca do świata muzyki. W sieci zadebiutował utwór „Praying”, który zapowiada jej najnowszy krążek.

Kesha powraca z nowym singlem! Autorka hitu „Tik Tok” ma za sobą bardzo trudny czas [WIDEO] fot. Youtube (keshaVEVO)

Do niedawna Ke$ha, teraz po prostu Kesha. W ostatnich latach częściej było można słyszeć o prywatnych problemach artystki, niż o jej twórczości muzycznej. Amerykanka zmagała się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi – trafiła na odwyk z powodu zaburzeń odżywiania i cierpiała na stany lękowe.

To nie były jedyne problemy piosenkarki. W 2014 roku Kesha złożyła pozew przeciwko producentowi muzycznemu Dr. Luke’owi, z którym współpracowała przy tworzeniu swoich dwóch studyjnych albumów „Animal” i „Warrior”. Artystka oskarżyła mężczyznę o molestowanie seksualne oraz znęcanie się psychiczne i fizyczne. Producent nie przyznał się do winy, a sprawa została ostatecznie odrzucona przez sąd.

W czwartek, 6 lipca, Kesha powróciła z najnowszym singlem „Praying”. Ballada opowiada o ostatnich trudnych wydarzeniach w życiu Amerykanki.

„Mam nadzieję, że piosenka dotrze do osób, które zmagają się teraz z problemami i pomoże im zrozumieć, że bez względu na to jak bardzo jest źle, będą w stanie to pokonać. Jeżeli jesteś otoczony miłością i prawdą, nigdy nie przegrasz. Nie poddawaj się” – napisała artystka na swoim Facebooku.

Sukces komercyjny Keshy

W 2009 roku piosenkarka zadebiutowała z utworem „Tik Tok”, który niemal natychmiast stał się wielkim przebojem na całym świecie. Kolejne single takie jak „Your Love Is My Drug”, „Take It Off”, „We R Who We R” czy „Die Young” także dobrze radziły sobie na światowych listach. Słuchacze Radia ZET poznali Amerykankę przede wszystkim dzięki hitowi „Timber”, w którym artystka pojawia się u boku Pitbulla.

Najnowsze „Praying” to pierwsza zapowiedź trzeciego albumu zatytułowanego „Rainbow”. Płyta trafi do sklepów już 11 sierpnia.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi