Zamknij

Kesha z nowym motto: odpuść sobie i idź dalej. Zobacz artystkę w nowym klipie [WIDEO]

Redakcja
27.07.2017 16:38
Kesha z nowym motto: odpuść sobie i idź dalej. Zobacz artystkę w nowym klipie [WIDEO]
fot. Youtube (keshaVEVO)

„Learn to Let Go” to już trzeci utwór zapowiadający najnowszy album artystki „Rainbow”, który pojawi się w sklepach już 11 sierpnia. Kesha powraca do świata muzyki po kilku niezwykle trudnych latach.

Dopiero co podzieliła się z nami emocjonalnym „Praying” oraz rytmicznym „Woman”, a już prezentuje następny utwór. Tym razem artystka próbuje zmierzyć się z demonami dawnych czasów i śpiewa: „muszę nauczyć się odpuszczać, przeszłość nie może mnie prześladować”. Piosenka „Learn to Let Go” z bardzo chwytliwym refrenem jest utrzymana w wesołym, optymistycznym klimacie.

W teledysku wykorzystano archiwalne nagrania z prywatnej kolekcji rodziny Keshy, na których możemy zobaczyć artystkę w młodości.

Lata pełne problemów i powrót z „Praying”

Do niedawna Ke$ha, teraz po prostu Kesha. W ostatnich latach częściej było można słyszeć o prywatnych problemach artystki, niż o jej twórczości muzycznej. Amerykanka zmagała się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi – trafiła na odwyk z powodu zaburzeń odżywiania i cierpiała na stany lękowe.

To nie były jedyne problemy piosenkarki. W 2014 roku Kesha złożyła pozew przeciwko producentowi muzycznemu Dr. Luke’owi, z którym współpracowała przy tworzeniu swoich dwóch studyjnych albumów „Animal” i „Warrior”. Artystka oskarżyła mężczyznę o molestowanie seksualne oraz znęcanie się psychiczne i fizyczne. Producent nie przyznał się do winy, a sprawa została ostatecznie odrzucona przez sąd.

Zobacz także

W czwartek, 6 lipca, Kesha powróciła z najnowszym singlem „Praying”. Ballada opowiada o ostatnich trudnych wydarzeniach w życiu Amerykanki.

„Mam nadzieję, że piosenka dotrze do osób, które zmagają się teraz z problemami i pomoże im zrozumieć, że bez względu na to jak bardzo jest źle, będą w stanie to pokonać. Jeżeli jesteś otoczony miłością i prawdą, nigdy nie przegrasz. Nie poddawaj się” – napisała artystka na swoim Facebooku.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK