Zamknij

Ochroniarz Eda Sheerana gwiazdą internetu. Jego zdjęcia robią furorę! [FOTO]

Redakcja
18.04.2018 11:49
Kevin Myers Ed Sheeran
fot. instagram.com/securitykev/

Kevin Myers to prywatny ochroniarz Eda Sheerana. Na początku kwietnia zdecydował się założyć konto na Instagramie, gdzie zaczął publikować wiele zdjęć z brytyjską gwiazdą muzyki. Fotografie szybko dotarły do fanów i niemal natychmiast zrobiły furorę w sieci. W ciągu zaledwie kilku dni profil Kevina zaczęło obserwować ponad 300 tysięcy użytkowników.

Kevin Myers: ochroniarz Eda Sheerana gwiazdą Instagrama

Poznajcie Kevina Myersa, który od kilku lat jest prywatnym ochroniarzem Eda Sheerana. Nieczęsto jednak zdarza się, aby bodyguard gwiazdy zyskał taką popularność w internecie.

Wszystko za sprawą Instagrama. Myers zdecydował się założyć tam konto pod nazwą „securitykev”, gdzie zaczął publikować zabawne zdjęcia z nim i Edem Sheeranem w roli głównej. Fotografie pokazują, że para ma świetny kontakt i uwielbia wygłupiać się razem w prywatnych sytuacjach.

Internauci są zachwyceni humorem Kevina Myersa, a zwłaszcza hashtagami i opisami, które zamieszcza obok zdjęć. Nie brakuje w nich wielu zabawnych tekstów na temat Eda Sheerana.

Z dnia na dzień oficjalne konto ochroniarza Sheerana na Instagramie śledzi coraz więcej osób. Obserwuje je już ponad 300 tysięcy użytkowników.

Najlepsze zdjęcia ochroniarza Eda Sheerana [GALERIA]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK