Zamknij

Keyshia Cole w żałobie. Matka piosenkarki przedawkowała narkotyki w swoje 61. urodziny

22.07.2021 12:47
Keyshia Cole
fot. MediaPunch/face to face/East News

Keyshia Cole w żałobie. Znana z przeboju „Last Night” piosenkarka straciła matkę. Frankie Lons przedawkowała narkotyki w dniu swoich 61. urodzin. Kobieta od wielu lat zmagała się z uzależnieniem.

Keyshia Cole to popularna amerykańska piosenkarka, która kilkanaście lat temu zdobyła sławę dzięki przebojom „Give It Up To Me” z Seanem Paulem czy „Last Night” z Diddym.

Wokalistka przeżywa obecnie bardzo trudny moment. Biologiczna matka artystki zmarła w niedzielę, 18 lipca. Kobieta przedawkowała narkotyki.

Zobacz też: Jerry Granelli nie żyje. Słynny perkusista jazzowy zmarł w wieku 80 lat

Keyshia Cole w żałobie. Matka piosenkarki przedawkowała narkotyki w swoje 61. urodziny

Matka Keyshiy Cole, Frankie Lons nie żyje – poinformował brat piosenkarki w rozmowie z TMZ.com. Wokalistka nie zdecydowała się na ten moment skomentować śmierci bliskiej osoby.

Jak podaje popularny portal, kobieta przedawkowała narkotyki w dniu swoich 61. urodziny. Do tragedii miało dojść podczas imprezy urodzinowej w jej domu w Oakland.

Matka artystki od dawna zmagała się z uzależnieniem. Przez wiele lat próbowała jednak walczyć z nałogiem, a w 2020 roku udało jej się odstawić narkotyki na kilka miesięcy.

Za każdym razem, kiedy moja mama znów zaczyna brać, łamie mi to serce jeszcze bardziej niż wcześniej – napisała Keyshia w 2018 roku na Instagramie.

Keyshia Cole trafiła do rodziny zastępczej

Keyshia Cole miała trudne dzieciństwo. Jej biologiczna matka i ojciec zdecydowali się oddać piosenkarkę do adopcji w bardzo młodym wieku.

Kilkuletnia dziewczynka trafiła pod opiekę rodzinę zaprzyjaźnionej z jej bliskimi. Cole odnowiła kontakty z prawdziwymi rodzicami, kiedy była już dorosła. Biologicznym ojcem gwiazdy jest Virgil Hunter, popularny amerykański trener boksu.

Keyshia Cole wydała dotąd siedem albumów studyjnych – trzy z nich sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych i uzyskały status platyny. Piosenkarka była czterokrotnie nominowana do nagrody Grammy. Współpracowała m.in. z Diddym, Missy Elliot, Lil’ Kim, Seanem Paulem, Lil Wayne’em czy DJ Khaledem.

RadioZET.pl/tmz.com,pagesix.com