Zamknij

Diddy załamany po nagłej śmierci Kim Porter. Była matką jego dzieci

Redakcja
19.11.2018 15:19
Kim Porter
fot. instagram.com/ladykp/

Kim Porter zmarła nagle 15 listopada. Była partnerka słynnego rapera Diddy’ego i matka jego trójki dzieci miała 47 lat. Kilka dni po jej śmierci Diddy postanowił przerwać milczenie. Opublikował wzruszający post z ich wspólnym nagraniem.

Diddy komentuje śmierć Kim Porter. Była matką jego dzieci

Raper Diddy przerwał milczenie po śmierci Kim Porter, byłej partnerki i matki jego trójki dzieci. W czwartek kobieta została znaleziona martwa w swoim domu w okolicach Los Angeles.

Przez ostatnie trzy dni próbowałem obudzić się z tego koszmaru. Nie udało się. Nie wiem, co zrobię bez Ciebie, kochanie. Bardzo tęsknię. Dziś zamierzam oddać Tobie hołd. Spróbuje znaleźć słowa, które wytłumaczą naszą niewytłumaczalną relację. Byliśmy więcej niż najlepszymi przyjaciółmi, byliśmy więcej niż bratnimi duszami — napisał załamany Diddy, a w kolejnym wpisie dodał: — Wychowam naszą rodzinę, tak jak mnie uczyłaś. Kocham Cię na zawsze.

Od kilku tygodni Kim Porter miała zmagać się z ciężkim zapaleniem płuc lub grypą. U wieloletniej partnerki rapera nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Miała 47 lat. Dokładna przyczyna śmierci aktorki i modelki nie została jeszcze ustalona. Koroner zlecił sekcję zwłok i badania toksykologiczne.

Kim Porter i Diddy spotykali się od 1994 do 2007 roku. Para doczekała się trójki dzieci: 11-letnich bliźniaków Jessie James i D'Lila oraz 20-letniego Christiana.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK