Zamknij

Kim Porter nie żyje. Była partnerka i matka dzieci Diddy'ego miała 47 lat

Redakcja
16.11.2018 16:19
Kim Porter
fot. instagram.com/ladykp/

Kim Porter nie żyje. Była partnerka słynnego rapera Diddy’ego i matka jego trójki dzieci zmarła w wieku 47 lat. Od kilku tygodni kobieta miała zmagać się z ciężkim zapaleniem płuc lub grypą. Jak informują amerykańskie media, u Kim Porter nastąpiło nagłe zatrzymanie akcji serca.

Kim Porter nie żyje. Była partnerką i matką dzieci rapera Diddy’ego

Jak informuje portal „TMZ”, w czwartek Kim Porter została znaleziona martwa w swoim domu w okolicach Los Angeles. U wieloletniej partnerki rapera Diddy’ego nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Miała 47 lat. Dokładna przyczyna śmierci aktorki i modelki nie została jeszcze ustalona. Koroner zlecił sekcję zwłok i badania toksykologiczne.

Wcześniejszego wieczoru kobieta miała położyć się spać dużo wcześniej niż zazwyczaj. Sygnalizowała, że źle się czuje. Kolejnego dnia rano rodzina nie była w stanie jej obudzić. Amerykańskie media podają, iż Kim Porter zmagała się od kilku tygodni z grypą lub zapaleniem płuc. Podobno miała leczyć się jedynie solą fizjologiczną i witaminami.

Kim Porter i Diddy spotykali się od 1994 do 2007 roku. Para doczekała się trójki dzieci: 11-letnich bliźniaków Jessie James i D'Lila oraz 20-letniego Christiana.

Kondolencje po śmierci Kim Porter złożyła m.in. Rihanna. Opublikowała wzruszający post i zdjęcie na Instagramie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK