Zamknij

Big Brother 2019: „Kim naprawdę jesteś” — piosenka z czołówki w pełnej wersji

Piotr Krajewski
03.06.2019 11:54
Kim naprawdę jesteś piosenka z czołówki Big Brother 2019 pełna wersja utworu Natalia Capelik-Muianga
fot. instagram.com/nataliacapelikmuianga/

„Kim naprawdę jesteś” to piosenka z czołówki „Big Brothera”. Śpiewa ją Natalia Capelik-Muianga, która zasłynęła z udziału w „The Voice of Poland”. Pełna wersja utworu promującego nową edycję „Big Brothera” pojawiła się właśnie w internecie.

Kim naprawdę jesteś: piosenka z czołówki Big Brothera 2019 — pełna wersja

Nowa edycja „Big Brothera” trwa. Przed każdym odcinkiem widzowie mogą usłyszeć piosenkę z czołówki w wykonaniu Natalii Capelik-Miuanga. Utwór „Kim naprawdę jesteś” ukazał się właśnie w pełnej wersji w internecie.

Często udajemy kogoś, kim wcale nie jesteśmy. Nakładając maski próbujemy przystosować się do środowiska, które zazwyczaj nie współgra z naszą naturą. Słowa utworu, który wykonuję, niosą w sobie właśnie ten przekaz: Kim naprawdę jesteś? — mówi artystka o piosence promującej „Big Brothera”.

Natalia Capelik-Muianga zdobyła sporą popularność za sprawą dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”, w której dotarła aż do odcinków na żywo. Kilka lat wcześniej była również finalistką „Mam Talent”. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, m.in. konkursu interpretacji piosenek Jacka Cygana (Sopot 2016) i konkursu piosenki Seweryna Krajewskiego (Gdańsk 2016). Jej debiutancki singiel „Tonight” ukazał się w 2017 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Czy podoba Ci się utwór "Kim naprawdę jesteś"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK