Zamknij

Kinga Kujawska z "The Voice of Poland 11". Kim jest piękna współprowadząca? [FOTO]

06.10.2020 13:16
Kinga Kujawska
fot. Daniel Bodzenta/East News

Kinga Kujawska to nowa postać w „The Voice of Poland”. Piękna blondynka jest jedną ze współprowadzących jedenastej edycji. To właśnie ona zaprasza uczestników na scenę podczas Przesłuchań w Ciemno. Kim jest Kinga Kujawska? Okazuje się, że to gwiazda Instagrama.

The Voice of Poland to od lat jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w polskiej telewizji. Widzowie mogą obecnie śledzić zmagania uczestników w jedenastej edycji.

W nowych odcinkach „The Voice of Poland” pojawiła się także nowa współprowadząca, Kinga Kujawska. Kim jest piękna blondynka, która zaprasza uczestników na scenę?

Ewa Zawada: kim jest nowa współprowadząca "The Voice of Poland"?

Kinga Kujawska: kim jest nowa współprowadzącą „The Voice of Poland 11”?

Kinga Kujawska to nowa gwiazda „The Voice of Poland”, którą zachwycają się internauci. Okazuje się, że prezenterka cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 200 tysięcy osób.

Współprowadząca „The Voice of Poland 11” ma 35 lat i jest związana z branżą gier komputerowych. Na co dzień pracuje jako prezenterka oraz ambasadorka polskiej odsłony ESL, czyli międzynarodowej ligi gier komputerowych. W przeszłości próbowała swoich sił także m.in. w modelingu.

Kinga Kujawska miała już również okazję występować w telewizji. 35-latka zagrała gościnnie m.in. w serialach Ojciec Mateusz”, „Na Wspólnej i „Wawa Non Stop”. Pojawiła się też w reklamie telewizyjnej jednego z olejów do gotowania.

The Voice of Poland 11: Viola Dzigman jedną z faworytek do zwycięstwa

Viola Dzigman wygra „The Voice of Poland 11”? Wielu internautów wróży utalentowanej wokalistce ogromny sukces w programie. Uczestniczka zachwyciła widzów i jurorów swoim występem z piosenką „At Last” z repertuaru Etty James.

Zobacz także: Voice of Poland 11: Wojciech Lechończak gra na ulicy. Uczestnik zdradził, ile zarabia [WIDEO]

RadioZET.pl/filmweb.pl/PK