Zamknij

Nowy teledysk Klaudii Kulawik — gwiazdy pierwszej edycji „Mam Talent” [WIDEO]

Redakcja
11.04.2018 10:56
Klaudia Kulawik
fot. BARTOSZ KRUPA/EAST NEWS, Youtube (Klaudia Kulawik)

Klaudia Kulawik była objawieniem pierwszej polskiej edycji programu „Mam Talent”, w której zajęła 2. miejsce. Od tego czasu minęło już niemal 10 lat, a młoda artystka dorosła. Właśnie zaprezentowała swój nowy utwór „Follow Me”.

Klaudia Kulawik z „Mam Talent”. Nowy singiel „Follow Me”

„Follow Me” to nowa autorska piosenka Klaudii Kulawik. Gwiazda pierwszej edycji „Mam Talent” stworzyła zarówno muzykę, jak i słowa piosenki. Singiel nagrała we współpracy z Pawłem Tomaszewskim.

Wraz z premierą „Follow Me” artystka opublikowała szczery post na Facebooku, w którym opowiedziała o doświadczeniach z muzyką.

Dużo czasu zabrało mi zrozumienie, czego tak naprawdę chcę. Muzyka towarzyszyła mi przez większość mojego życia, czasem dając zawód, by następnie podnosząc na duchu dawać motywację do dalszych działań. Jednak to, czym była na początku, a patrząc z boku można określić jako: rodzajem artystycznego obycia, zajęciem, które rozwija artystycznie, przeradzało się stopniowo w coraz więcej, by ostatecznie zadomowić się we mnie na stale. Nie ma już drogi wstecz. Muzyka jest i będzie mi towarzyszyć, choć zdaję sobie sprawę, że do doskonałości jeszcze dość długa droga przede mną — napisała szczerze.

Klaudia Kulawik przyznała też, że początkowo nie potrafiła odnaleźć się w świecie muzyki. Nie była pewna, czy to właśnie tym chciałaby się zająć. W końcu pokochała muzykę i zaczęła sama tworzyć.

Chcę podzielić się z Wami moją piosenką o… miłości „ Follow Me”, bo to przecież uczucie, o które każdy zabiega, bez względu na wszystko. Każdy z nas nosi w sobie pragnienie miłości — dodała.

Przypomnijmy, że w 2008 roku Klaudia Kulawik wzięła udział w „Mam Talent”. 11-letnia wówczas uczestniczka zachwyciła widzów i jurorów coverem „Dziwny jest ten świat”. Dotarła aż do finału, gdzie zajęła ostatecznie 2. miejsce.

Dziś Klaudia ma 21 lat i mieszka na stałe w Londynie, gdzie kształci się wokalnie na jednym z muzycznych uniwersytetów. Finalistka polskiego talent show ukończyła także II stopień katowickiej szkoły muzycznej, uzyskując dyplom w klasie fletu poprzecznego. Artystka pracuje obecnie nad własną muzyką.

Tak wygląda dziś Klaudia Kulawik [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/PK