Zamknij

Klip do „Despacito” podbija internet! Będzie najczęściej oglądanym teledyskiem w historii?

Redakcja
19.06.2017 11:16
Klip do „Despacito” podbija internet! Będzie najczęściej oglądanym teledyskiem w historii?
fot. Youtube / LuisFonsiVEVO

Teledysk do hitowego „Gangnam Style” ma poważną konkurencję. Bardzo możliwe, że jeszcze w trakcie tego lata nie będzie już najczęściej oglądanym klipem w historii. Pobić może go niedługo tegoroczny przebój „Despacito”, który bije rekordy popularności.

„Despacito” to murowany kandydat na hit lata 2017. Piosenka w latynoskim klimacie podbija muzyczne zestawienia na całym świecie. Uwielbiają ją także słuchacze Radia ZET. Na przebój możecie cały czas głosować na naszej liście przebojów.

Nowy rekord na Youtube

Ogromna popularność utworu przekłada się na jego wyniki oglądalności w internecie. Portorykański hit Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee pobił właśnie rekord w serwisie Youtube. Teledyskowi udało się najszybciej w historii przebić magiczną granicę 2 miliardów wyświetleń – wystarczyło jedynie sześć miesięcy. 

Niepokonane "Gangnam Style"

Klip do słynnego hitu PSY z 2012 roku to obecnie najczęściej oglądany teledysk na Youtube (2 872 920 843 wyświetleń). Wszystko wskazuje jednak na to, że już w okolicach sierpnia "Despacito" przebije przebój koreańskiego artysty i zostanie najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu.

Jesteście ciekawi, jak „Despacito” brzmi w zupełnie innej wersji? Polecamy 5 coverów, które musisz usłyszeć!

Quiz o M jak miłość
Rozwiąż quiz

Quiz o M jak miłość

Quiz o M jak miłość

Kto jest matką chrzestną Lenki?

RadioZET.pl/Twitter/PK