Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Klip do „Despacito” podbija internet! Będzie najczęściej oglądanym teledyskiem w historii?

19.06.2017 11:16

Teledysk do hitowego „Gangnam Style” ma poważną konkurencję. Bardzo możliwe, że jeszcze w trakcie tego lata nie będzie już najczęściej oglądanym klipem w historii. Pobić może go niedługo tegoroczny przebój „Despacito”, który bije rekordy popularności.

Klip do „Despacito” podbija internet! Będzie najczęściej oglądanym teledyskiem w historii? fot. Youtube / LuisFonsiVEVO

„Despacito” to murowany kandydat na hit lata 2017. Piosenka w latynoskim klimacie podbija muzyczne zestawienia na całym świecie. Uwielbiają ją także słuchacze Radia ZET. Na przebój możecie cały czas głosować na naszej liście przebojów.

Nowy rekord na Youtube

Ogromna popularność utworu przekłada się na jego wyniki oglądalności w internecie. Portorykański hit Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee pobił właśnie rekord w serwisie Youtube. Teledyskowi udało się najszybciej w historii przebić magiczną granicę 2 miliardów wyświetleń – wystarczyło jedynie sześć miesięcy. 

Niepokonane "Gangnam Style"

Klip do słynnego hitu PSY z 2012 roku to obecnie najczęściej oglądany teledysk na Youtube (2 872 920 843 wyświetleń). Wszystko wskazuje jednak na to, że już w okolicach sierpnia "Despacito" przebije przebój koreańskiego artysty i zostanie najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu.

Jesteście ciekawi, jak „Despacito” brzmi w zupełnie innej wersji? Polecamy 5 coverów, które musisz usłyszeć!

RadioZET.pl/Twitter/PK

Oceń