Zamknij

Kogel Mogel 3: Zenek Martyniuk wystąpi w filmie. Tak będzie wyglądał! [ZDJĘCIE]

Redakcja
08.01.2019 12:15
Kogel Mogel 3 Zenek Martyniuk
fot. Youtube (NEXTFILMPL)

Zenek Martyniuk pojawi się w trzeciej części hitowego filmu „Kogel Mogel”. W internecie można zobaczyć fragment sceny z królem disco polo. Produkcja „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” wejdzie do kin już w styczniu.

Zenek Martyniuk wystąpi w „Koglu Moglu 3”, czyli kolejnej części kultowej polskiej komedii z lat osiemdziesiątych. Artysta disco polo i lider zespołu Akcent pojawi się w obsadzie filmu.

Jak informuje „Super Express”, Zenek Martyniuk zagra w „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” samego siebie i zaprezentuje tam występ z piosenką „Przez Twe Oczy Zielone”.

Zenek Martyniuk w Koglu Moglu 3

W internecie można zobaczyć fragment sceny z Zenkiem Martyniukiem w „Koglu Moglu 3”. Pojawia się w oficjalnym teledysku do nowej wersji „Szukaj Mnie”, przeboju Edyty Geppert promującego pierwszą część „Kogla Mogla”. Nagrali ją razem Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski.

Kogel Mogel 3: kiedy premiera?

„Kogel Mogel 3” już niedługo wejdzie do kin. Premierę zaplanowano na 25 stycznia. Fanów poprzednich części komedii z pewnością ucieszy fakt, że na ekranie ponownie pojawią się znani i lubiani aktorzy. W zwiastunie pojawia się m.in. Ewa Kasprzyk w roli Barbary oraz Zdzisław Wardejn jako jej mąż Marian. Jako Kasię zobaczymy oczywiście Grażynę Błęcką-Kolską. W filmie wystąpią również: Anna Mucha, Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Skrzynecka i Mikołaj Roznerski. W internecie można obejrzeć już zwiastun „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK