Zamknij

Kogel Mogel 3: nowa wersja hitu „Szukaj mnie”. Nagrali ją Sławek Uniatowski i Ania Rusowicz!

Redakcja
07.01.2019 13:01
Kogel Mogel 3
fot. Youtube (NEXTFILMPL)

„Szukaj mnie” to przebój Edyty Geppert, który promował kultowy polski film „Kogel Mogel”. W związku z premierą jego nowej części pojawiła się nowa wersja „Szukaj mnie” w wykonaniu Sławka Uniatowskiego i Ani Rusowicz. W internecie można już obejrzeć oficjalny teledysk.

Szukaj mnie: nowa wersja przeboju z filmu Kogel Mogel 3

„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” to kolejna część kultowego polskiego filmu z lat osiemdziesiątych. W związku z jej nadchodzącą premierą powstała nowa wersja „Szukaj mnie”, przeboju Edyty Geppert promującego „Kogel Mogel”.

Nową wersję piosenki z „Kogel Mogel” nagrali razem Sławek Uniatowski i Ania Rusowicz. W internecie można zobaczyć już oficjalny teledysk do „Szukaj mnie”. Oprócz ujęć z samymi artystami, w klipie pojawia się wiele kadrów z trzeciej części filmu „Kogel mogel”.

Kogel Mogel 3: kiedy premiera?

„Kogel Mogel 3” już niedługo wejdzie do kin. Premierę zaplanowano na 25 stycznia. Fanów poprzednich części komedii z pewnością ucieszy fakt, że na ekranie ponownie pojawią się znani i lubiani aktorzy. W zwiastunie pojawia się m.in. Ewa Kasprzyk w roli Barbary oraz Zdzisław Wardejn jako jej mąż Marian. Jako Kasię zobaczymy oczywiście Grażynę Błęcką-Kolską. W filmie wystąpią również: Anna Mucha, Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Skrzynecka i Mikołaj Roznerski. W internecie można obejrzeć już zwiastun „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK