Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: nowy singiel Sound'n'Grace na szczycie!

Redakcja
30.07.2018 16:41
Sound'N'Grace
fot. Youtube (Sound'N'Grace)

„Kolejność” Sound'n'Grace na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Nowy singiel chóru pokonał przebój Sylwii Grzeszczak i Libera „Dobre myśli”. W najnowszym zestawieniu świetnie radzą sobie także m.in. Betta Lemme, Zouzy i Calvin Harris.

Nowy singiel Sound'n'Grace zatytułowany „Kolejność” znalazł się na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Pokonał tym samym wcześniejszego lidera, czyli utwór „Dobre myśli” Sylwii Grzeszczak i Libera.

Piosenka „Kolejność” to opowieść o tym, że kiedy zostajemy sami wiele spraw można przewartościować i przepracować. Jeśli mamy trochę szczęścia, to los pokieruje nas na właściwy tor. Jest bardzo wąska granica pomiędzy wyborem słusznej drogi, a ślepego zaułku — czytamy pod teledyskiem Sound'n'Grace na YouTube.

Wysokie awanse Betty Lemme i Zouzy

Coraz lepiej na Liście Przebojów Radia ZET radzą sobie utwory „Bambola” Betty Lemme (3. miejsce — awans o 5 pozycji w górę) i „Skrzydła” Zouzy (4. miejsce — awans o 10 pozycji w górę). Kto wie, być może już wkrótce te przeboje znajdą się na szczycie zestawienia.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które pojawiają się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „God Is A Woman” Ariany Grande, „One Last Time” Gromeego czy „2002” Anne-Marie.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Poprowadzi je Marcin Wojciechowski. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK