Zamknij

Kolejny członek KISS ma koronawirusa. Grupa odwołuje planowane koncerty

01.09.2021 10:30
Gene Simmons
fot. Rex Features/East News

Gene Simmons ma koronawirusa. Artysta to już drugi członek KISS w ostatnim czasie, który otrzymał pozytywny test na COVID-19.

Gene Simmons, wokalista, basista i współzałożyciel grupy KISS dołączył do grona artystów rockowych, którzy niedawno zachorowali na COVID-19. Pozytywne testy na obecność koronawirusa otrzymali niedawno Corey Taylor ze Slipknot, Bruce Dickinson z Iron Maiden, a także kolega z zespołu Simmonsa - Paul Stanley.

Gene Simmons z KISS z koronawirusem. Jak się czuje muzyk?

Niedawno Stanley ubolewał, że zespół KISS będzie musiał zmienić plany koncertowe przez jego chorobę i zapewniał, że cała reszta ekipy jest zdrowa. Niestety również Gene Simmons zachorował na COVID-19, o czym formacja KISS poinformowała w swoich mediach społecznościowych.

Ze względu na zaistniałą sytuację, artyści muszą przełożyć kolejne koncerty.

KISS odwołuje kolejne koncerty

Jak czytamy w oświadczeniu zespołu:

KISS musi przełożyć kolejnych kilka koncertów. Paul Stanley wyzdrowiał i nie ma już COVID-19, jednak tym razem zachorował Gene Simmons.

Formacja uspokoiła fanów i podkreśliła, że basista przechodzi koronawirusa łagodnie i nie ma silnych objawów. Lekarze prognozują, że trasa kapeli będzie mogła zostać wznowiona 9 września, po tym jak zespół oraz ekipa przejdą odpowiedni czas kwarantanny.

Do tej pory KISS odwołał 4 planowane koncerty. Fani liczą, że wydarzenia zostaną po prostu nieco odłożone w czasie, jednak się odbędą. Zespół nie podał jeszcze żadnych szczegółów na ten temat.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA] 

RadioZET.pl/NME