Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się ponownie. Doda ogłasza drugą edycję

22.10.2019 12:13

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” powraca. Jak poinformowała Doda w rozmowie z magazynem „Party”, zostanie zorganizowana druga edycja wydarzenia. Kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędzie? Wokalistka zdradziła pierwsze szczegóły „Artyści przeciw nienawiści 2”.

Koncert Artyści przeciw nienawiści 2 Doda ogłasza drugą edycję wydarzenia fot. VIPHOTO/East News

Koncert Artyści przeciw nienawiści 2: kiedy i gdzie się odbędzie, kto wystąpi?

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się ponownie. „Gala” informuje, że Doda w rozmowie z magazynem „Party” potwierdziła iż, ruszyły już prace nad organizacją kolejnego wydarzenia, podczas którego ponownie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się koncert „Artyści przeciw nienawiści 2”? Na ten moment nie wiadomo nic na temat listy występujących artystów, lokalizacji wydarzenia, ale Doda zdradziła przybliżony termin imprezy.

Chcemy razem z Agnieszką Hyży w drugiej połowie lutego zorganizować drugą edycję koncertu, już nie na wariackich papierach, ale na spokojnie. Także kochani muzycy — zgłaszajcie się! — powiedziała Doda „Party”.

Na początku października na oficjalnym profilu „Artyści przeciw nienawiści” na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie Dody, Agnieszką Hyży i Arkadiuszem Krzywkowskiego ze spotkania na temat następnego koncertu.

Obiecaliśmy, że będzie, to będzie! Rozpoczynamy planowanie kolejnego koncertu — napisali.

Jak dodaje „Gala”, Doda zapowiedziała w rozmowie z „Party”, że już niedługo pojawi się wyjątkowy film dokumentalny opowiadający o koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. Nie zabraknie tam podobno wielu ekskluzywnych materiałów wideo, m.in. moment rozmowy pojednawczej między Dodą a Justyną Steczkowską.

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” w Łodzi

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbył się 27 lutego w Łodzi. Na scenie zaprezentowało się ponad 120 muzyków, którzy wspólnie sprzeciwili się fali nienawiści i przemocy w Polsce. W Atlas Arenie zaśpiewali m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Sarsa, Doda, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Justyna Steczkowska, Margaret i Maryla Rodowicz.

Muzycy stworzyli i podpisali również specjalny manifest antyhejtowy złożony z 11 punktów. Za pomocą wspólnego apelu artyści sprzeciwiają się szerzącej się mowie nienawiści.

RadioZET.pl/gala.pl, Party/PK

Oceń