Zamknij

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” po raz kolejny? Intrygujący wpis na Facebooku

Piotr Krajewski
11.04.2019 15:52
Koncert "Artyści przeciw nienawiści" po raz kolejny? Intrygujący wpis na Facebooku
fot. Mateusz Jagielski/East News

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” okazał się sporym sukcesem. Na scenie Atlas Areny zaprezentowało się ponad stu muzyków, a tysiące osób śledziło w internecie transmisję na żywo. Okazuje się, że artyści cały czas pracują nad kolejnymi projektami. Czy to oznacza, że w przyszłości odbędzie się koncert „Artyści przeciw nienawiści”?

Czy odbędzie się kolejny koncert „Artyści przeciw nienawiści”?

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” był inicjatywą polskich muzyków, którzy za sprawą wspólnego występu chcieli razem sprzeciwić się fali nienawiści i przemocy w Polsce.

Okazuje się, że lutowe wydarzenie nie było początkiem i końcem pracy muzyków w ramach akcji „Artyści przeciw nienawiści”. Na oficjalnym profilu inicjatywy na Facebooku pojawił się wpis, w którym artyści potwierdzają, że wciąż działają.

Kochani, cały czas pracujemy nad kolejnymi projektami #artysciprzeciwnienawisci. Dostajemy mnóstwo zapytań odnośnie koszulek, które mieli artyści podczas wydarzenia w Łodzi. Szukamy firmy ,która pomoże nam je wyprodukować specjalnie DLA WAS! Zapraszamy do współpracy — czytamy na Facebooku.

Czy to oznacza, że koncert „Artyści przeciw nienawiści” może doczekać się kontynuacji? Na ten moment żaden z polskich muzyków nie wypowiedział się na ten temat, ale internauci coraz częściej pytają o kolejny koncert.

„Koncert był super i czekam na kolejny”, „A gdzie będzie kolejny koncert?”, „Też czekam na kolejny koncert” — brzmią komentarze.

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” w Łodzi

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbył się 27 lutego w Łodzi. Na scenie zaprezentowało się ponad 120 muzyków, którzy wspólnie sprzeciwili się fali nienawiści i przemocy w Polsce. W Atlas Arenie zaśpiewali m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Sarsa, Doda, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Justyna Steczkowska, Margaret i Maryla Rodowicz.

Muzycy stworzyli i podpisali również specjalny manifest antyhejtowy złożony z 11 punktów. Za pomocą wspólnego apelu artyści sprzeciwiają się szerzącej się mowie nienawiści.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK