Koncert „Artyści przeciw nienawiści” po raz kolejny? Intrygujący wpis na Facebooku

11.04.2019 15:52

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” okazał się sporym sukcesem. Na scenie Atlas Areny zaprezentowało się ponad stu muzyków, a tysiące osób śledziło w internecie transmisję na żywo. Okazuje się, że artyści cały czas pracują nad kolejnymi projektami. Czy to oznacza, że w przyszłości odbędzie się koncert „Artyści przeciw nienawiści”?

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" po raz kolejny? Intrygujący wpis na Facebooku fot. Mateusz Jagielski/East News

Czy odbędzie się kolejny koncert „Artyści przeciw nienawiści”?

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” był inicjatywą polskich muzyków, którzy za sprawą wspólnego występu chcieli razem sprzeciwić się fali nienawiści i przemocy w Polsce.

Okazuje się, że lutowe wydarzenie nie było początkiem i końcem pracy muzyków w ramach akcji „Artyści przeciw nienawiści”. Na oficjalnym profilu inicjatywy na Facebooku pojawił się wpis, w którym artyści potwierdzają, że wciąż działają.

Kochani, cały czas pracujemy nad kolejnymi projektami #artysciprzeciwnienawisci. Dostajemy mnóstwo zapytań odnośnie koszulek, które mieli artyści podczas wydarzenia w Łodzi. Szukamy firmy ,która pomoże nam je wyprodukować specjalnie DLA WAS! Zapraszamy do współpracy — czytamy na Facebooku.

Czy to oznacza, że koncert „Artyści przeciw nienawiści” może doczekać się kontynuacji? Na ten moment żaden z polskich muzyków nie wypowiedział się na ten temat, ale internauci coraz częściej pytają o kolejny koncert.

„Koncert był super i czekam na kolejny”, „A gdzie będzie kolejny koncert?”, „Też czekam na kolejny koncert” — brzmią komentarze.

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” w Łodzi

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbył się 27 lutego w Łodzi. Na scenie zaprezentowało się ponad 120 muzyków, którzy wspólnie sprzeciwili się fali nienawiści i przemocy w Polsce. W Atlas Arenie zaśpiewali m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Sarsa, Doda, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Justyna Steczkowska, Margaret i Maryla Rodowicz.

Muzycy stworzyli i podpisali również specjalny manifest antyhejtowy złożony z 11 punktów. Za pomocą wspólnego apelu artyści sprzeciwiają się szerzącej się mowie nienawiści.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń